reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
w którym tygodniu robione bdanie? :-)
wiesz co mam 21t2d według aplikacji, wyMiary małej tak na 20t4d :-)
Dziewczyny macie czasem takie dziwne uczucie jakby kłucia w kroczu, wargach sromowych, trochę jakby w pachwinach? trochę delikatny ból/klucie. Nie wiązałabym tego z żadna infekcja, bo innych objawów brak, poza tym byłam u ginekolog w czwartek 🙊

Ja mam uczucie takie raz w pachwinach, a raz wyżej tak pod brzuchem i wcale nie jest takie delikatne… tez byłam wczoraj u gin i twierdził, ze to może hyc efekt rozciągania ale jest dość nieprzyjemne i jak
Chodzę tak ciągnie właśnie..
Ja mam takie coś od tygodnia i wczoraj zgłosiłam to lekarzowi. Powiedział, że tak bywa jak skraca się szyjka, ale też potrafi to być fizjologia związana z rozluznieniem więzadeł. U mnie szyjka okazała się normalna.
u mnie tez sprawdzona szyjka, łożysko piękne ilość wód w porządku a to ciągniecie to takie dziwne uczucie ze czasem mam takie wrażenie ze im bardziej się prostuje tym bardziej ciągnie… i oszczędzam się przez to kilka
Dni teraz bo właśnie myślałam ze mojego mlodego(16kg) podniosłam i coś sobie naciągnęłam 🙈🙈🙈🙈
 
wiesz co mam 21t2d według aplikacji, wyMiary małej tak na 20t4d :-)

Ja mam uczucie takie raz w pachwinach, a raz wyżej tak pod brzuchem i wcale nie jest takie delikatne… tez byłam wczoraj u gin i twierdził, ze to może hyc efekt rozciągania ale jest dość nieprzyjemne i jak
Chodzę tak ciągnie właśnie..
u mnie tez sprawdzona szyjka, łożysko piękne ilość wód w porządku a to ciągniecie to takie dziwne uczucie ze czasem mam takie wrażenie ze im bardziej się prostuje tym bardziej ciągnie… i oszczędzam się przez to kilka
Dni teraz bo właśnie myślałam ze mojego mlodego(16kg) podniosłam i coś sobie naciągnęłam 🙈🙈🙈🙈
A co lekarz powiedział na wagę maluszka? Ja byłam 21t+1 i moja Dzidzia 348g i lekarz zalecił powtórzenie USG za 2 tygodnie, żeby zobaczyć jak przybiera na wadze. Niby się nie stresuje, ale z tyłu głowy siedzi i myślę jeszcze o dodatkowym USG prywatnie
 
A co lekarz powiedział na wagę maluszka? Ja byłam 21t+1 i moja Dzidzia 348g i lekarz zalecił powtórzenie USG za 2 tygodnie, żeby zobaczyć jak przybiera na wadze. Niby się nie stresuje, ale z tyłu głowy siedzi i myślę jeszcze o dodatkowym USG prywatnie
U mnie na ten tydzień 381g. Gin mówi, że wielkoludem nie jest, ale, że w normie. Genetyk mówi, że w normie, ale że zwrócić na przyszłość uwagę pod kątem hipotrofii. A swoją drogą to są pomiary szacunkowe obarczone błędem zdaje się 20%
 
A co lekarz powiedział na wagę maluszka? Ja byłam 21t+1 i moja Dzidzia 348g i lekarz zalecił powtórzenie USG za 2 tygodnie, żeby zobaczyć jak przybiera na wadze. Niby się nie stresuje, ale z tyłu głowy siedzi i myślę jeszcze o dodatkowym USG prywatnie
mówił, ze w porządku w normie. Ja generalnie miałam cykle 31dni wiec tez jeśli liczyć z tym cyklem to 27 październik termin porodu, jeśli liczyć 28dni to 24pazdziernik.. wszystkie wymiary były takie idealne właśnie na tego 27 🙈🙈🙈

Znalazłam siatki centylowe dzieci
W ciąży 🙈 patrzy się tak ze jeśli 21.5 to patrzy się na 21(tak pisało na tej stronie)
27 czerwca mam połówkowe w szpitalu na
NFZ to dam Ci znać ile wtedy będzie ważyła i czy coś powiedzą 🙈
 

Załączniki

  • IMG_3139.jpg
    IMG_3139.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 55
Dziewczyny widzę że większość z Was zna długość swojej szyjki, ja nie znam swojej :p nawet nie wiem czy mi lekarz mierzył... myślicie ze mierzył, a po prostu nie mówi? Na ostatniej wizycie 2 tyg temu jak byłam 19+5 to powiedział tylko ze twarda i zamknięta. Zapytać następnym razem?? :D
 
Dziewczyny widzę że większość z Was zna długość swojej szyjki, ja nie znam swojej :p nawet nie wiem czy mi lekarz mierzył... myślicie ze mierzył, a po prostu nie mówi? Na ostatniej wizycie 2 tyg temu jak byłam 19+5 to powiedział tylko ze twarda i zamknięta. Zapytać następnym razem?? :D
Ja wiem, bo badana była przy okazji plamienia, a potem przy okazji odstawienia luteiny. Wcześniej gin po prostu mówiła, że w normie🙂
 
reklama
Dziewczyny widzę że większość z Was zna długość swojej szyjki, ja nie znam swojej :p nawet nie wiem czy mi lekarz mierzył... myślicie ze mierzył, a po prostu nie mówi? Na ostatniej wizycie 2 tyg temu jak byłam 19+5 to powiedział tylko ze twarda i zamknięta. Zapytać następnym razem?? :D
Na pewno oglądał, jakby wydała mu się za krótka to by mierzył. Mój też tylko określa, że szyjka jest ok i tyle. Jak na razie nie podawał też wagi dzieci, na początku mówił ile mają cm a teraz już nie określał wielkości ani wagi. Mam nadzieję, że na polowkowym więcej się dowiem. Chociaż z drugiej strony może czasem lepiej nie wiedzieć, bo potem zaczyna się porównywać do innych i pojawia się niepotrzebny stres. Jakby było coś źle to przecież by powiedział :)
 
Do góry