reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja widziałam jeden minus KP - budząc się w nocy po raz kolejny do karmienia myślałam, że laski karmiące MM mają fajnie, że ktoś może to zrobić za nie. Choć znając mocny sen mojego męża i tak pewnie wstawałavym tylko ja 🤣
U mnie oboje karmieni do 14-15 msc, córka sama zrezygnowała, synka odstawiałam, bo ładnie już wszystko jadł, a karmienie blokowało u nas kolejną ciążę. W obu przypadkach zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu 😋
 
reklama
Mimo prób podania moim dzieciom MM jak np planowaliśmy jakieś wyjście, to nie było takiej opcji, żadna butelka ani mleko im nie pasowało 😅 więc nie każde dziecko da się przestawić
 
U mnie dzisiaj 8+5.
Rzygi nie odpuszczają 😭 dziewczyny które już mają 11 tydzień czy Wam już lepiej? Jest jakaś nadzieja?
Niestety 😔
Ale ja może jestem jakimś ewenementem, bo w pierwszej ciąży wymiotowałam codziennie do 7 miesiąca, później już "sporadycznie" co dwa. Ostatni raz bełt na porodówce.
Wiec nawet nie nastawiam się na to, że magiczny drugi trymestr odetnie mnie od rzygaczki.
 
Ja karmiłam 22 miesiące, chciałam odstawić kilka razy, bo już byłam tym przestymulowana. Córka zasypiała tylko na cycku, w końcu musiałam wziąć antyniotyk, wytłumaczyłam jej pięknie i poszło. Musiałam sobie sutki zaklejać plastrami na noc, bo nawet nie byłam świadoma jak się przystawiała w nocy. Pokarm przestał mi się sączyć prawie rok od odstawienia, także chyba mleczna krowa jestem. Ale nie miałam z tym problemu, żeby przy wyjściach podać jej mm. Jak była mniejsza łapała bez problemu, później już wchodziły inne posiłki .
Zarzekałam się w kryzysowych sytuacjach, że drugiego nie będę KP, ale nie odmówię sobie tej bliskości, jeśli będę miała możliwość.
 
Ja karmiłam rok i nic prawie z wagi mi nie zeszło 🤭
Ja miałam mega dużo pokarmu moja Karola miała być 20.12 przez CC przyszła na świat 26.11 od 26tc leciało mi z cycków tyle że wkładka co pół godziny wymieniana po CC nie karmiłam od rana do wieczora bo że przed odeszły mi wody i po zabiegu zaczął mi się poród bolało jak diabli byłam naorfinie i karmić nie mogłam więc podawali mm ale już jak zeszło to wieczorem mogłam ja nakarmić miałam bardzo dużo pokarmu, ale też była walka, rany, strupy, zapalenie piersi, ogólnie miałam całą.zamrazalke pokarmu, po odstawieniu po ok roku w ogóle nie piła już mleka bo nie chciała kaszek nie jadła, parę razy tylko, a tak to jadła z nami normalnie. I też odkładałam zawsze wiadomo jak przystawialam to mi się przysypiała a potem odkładałam do łóżeczka, że względu na problemy z kręgosłupem nie była też dzieckiem noszonym więc u mnie usypiania na rękach nie było tylko do łóżeczka i klepanie po tyłku i spala.
Wow ale laktacja:) to mogłabyś mleko do banku oddac. Mi na laktatorze ledwo co leciało:D dobrze ze dzieci się najadaly :D
 
Mimo prób podania moim dzieciom MM jak np planowaliśmy jakieś wyjście, to nie było takiej opcji, żadna butelka ani mleko im nie pasowało 😅 więc nie każde dziecko da się przestawić
U mnie też. Mleko ble, butelki ble, młodszy nawet smoczka nie chciał:D ale cycusiowi też jakoś bardzo nie byli. Najedli się i odstawiałam normalnie.
 
Wow ale laktacja:) to mogłabyś mleko do banku oddac. Mi na laktatorze ledwo co leciało:D dobrze ze dzieci się najadaly :D
Ja miałam calamzamrazalke moja córka dużo piła chodziłam co godzinę spuszczać do umywalki i to były jedyne moje kompleks w mleku w życiu 😂 ja co drugi dzień chodziłam po pojemniczki na mocz do apteki i babka się w końcu zapytała co mi jest że ja tylemmoczu badam 😂😂 i mowienze ja a nich mleko mroże 😂 mówi czy nie chce sprzedawać ale nie zdecydowałam się wtedy
 
reklama
Do góry