reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Omg zjadłam całe wiaderko pomidorków koktajlowych. Biedne to moje dziecko starsze...juz mu małe to co do śniadaniówki podjada 😅
Ja dziś robiłam krem z pomidorów, taki kwaśny wyszedł, pycha.
Jutro robię zupę z buraków, bo teściowa mnie ostatnio poczęstowała i też była kwaśna, a to ostatnio moje smaki
 
Mi dentystka mowila ze teraz takie znieczulenia że nie ma to wpływu. Też ueazam że lepiej leczyć a nie z bólem chodzić.

Babki a mnie niepokoi to czasem odczucie rozciągania i ciągnięcia w dole brzucha..Czy możliwe że czuję to bardziej z racji że jednak jestem po cc?
nie wydaje mi się,żeby cc miało na to wpływ, uczucia ciągnięcia są normalne, w pierwszej ciąży miałam i teraz tez, a również jestem po cc i odczucia takie same. Na tym etapie blizna jeszcze się nie rozciąga, później trzeba to kontrolować jak brzuch zacznie rosnąć.
 
nie wydaje mi się,żeby cc miało na to wpływ, uczucia ciągnięcia są normalne, w pierwszej ciąży miałam i teraz tez, a również jestem po cc i odczucia takie same. Na tym etapie blizna jeszcze się nie rozciąga, później trzeba to kontrolować jak brzuch zacznie rosnąć.
Dzięki za odpowiedź
 
reklama
Ja nie rezygnuje z niczego. Ani z farbowania, ani z paznokci 😌
ja sama sobie nie robię paznokci ani włosów, wiec zamierzam chodzić do fryzjera i na pazury cały czas 😄chyba tylko na poród zrezygnuje w ostatnim miesiącu z hybryd, bo nie jestem pewna co do stanowiska lekarzy odnosnie pomalowanych paznokci w trakcie porodu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry