reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny któraś pisała żeby nie zmniejszać dawki progesteronu. O co konkretnie chodziło? Bo ja dowcipnej brałam 3x100 a teraz pod język mam 4x50...
mozna zmniejszac ale wg wskazan lekarza i radzę kontrolować... ja po ivf na schodzenie z proga mialam wizyte u lekarza w zastępstwie... powiedzial jak zejsc z lekow i nie badać. Dla swojego spokoju zbadalam... i masakra. 2.03 mialam ok 50. Dzis niecałe 19... wiec wracam na duze dawki i kazala isc na usg jeszcze przed prenatalnych bo spadek mogl zaszkodzic😔
 
reklama
Kochana tylko czemu ta pewność taka zmienna
Najpierw się czeka na 2 kreski, potem na pierwsze USG, potem żyje się od USG do USG, potem się czeka na poród, a potem to już wiele scenariuszy [emoji16]

Ja mam z moim synem teraz przeprawę z lekarzami. Coś mu dolega i od 2 tygodni żaden lek nie przyniósł ulgi...
 
Najpierw się czeka na 2 kreski, potem na pierwsze USG, potem żyje się od USG do USG, potem się czeka na poród, a potem to już wiele scenariuszy [emoji16]

Ja mam z moim synem teraz przeprawę z lekarzami. Coś mu dolega i od 2 tygodni żaden lek nie przyniósł ulgi...
Masz rację...Zawsze to serce już poza nami a wszystko by się oddało by było ok.
Mam nadzieje ze rozwiązanie boleści się szybko znajdzie dla synka. Zdrówka!
 
Aż się wzruszyłam...zazdroszczę
jest cudowny. Nie mogłam wybrać lepszego partnera. Nawet dzisiaj wysłałam mu zdjęcie skrzepu, który ze mnie wypadł, żeby sam zadecydował czy panikuje, czy to jednak należy sprawdzić, to tylko usłyszałam jak mówił do naszego przyjaciela, z którym pracuje, ze się zwijają bo trzeba jechać na usg.
 
Diana wybór ma znaczenie ....Ja nie raz proszę by mój mi włosy zafarbował bo ma cierpliwość jak nikt.Do szpitala też elegancko byłam wygolona gdzie bym sama nie dała rady, a jak w sali po cc byłam z inną babką to na zmianę nam służyli pomocą bez oporu.
Trzeba się wspierać bo życie to nie je bajka ( choć nią bywa)
 
Diana wybór ma znaczenie ....Ja nie raz proszę by mój mi włosy zafarbował bo ma cierpliwość jak nikt.Do szpitala też elegancko byłam wygolona gdzie bym sama nie dała rady, a jak w sali po cc byłam z inną babką to na zmianę nam służyli pomocą bez oporu.
Trzeba się wspierać bo życie to nie je bajka ( choć nią bywa)
mój mi raz włosy pomalował, starał się nie powiem ale ciut mu nie wyszło [emoji1787]
 
a patrzyłyście w Belgi? wydaje mi się że jako członek Uni Europejskiej się da, ale koszta raczej nie małe..
Nie patrzyłam...dzięki za trop! A wiesz może czy w Belgii nie ma parcia na naturalny poród na siłę? (przez to odpada skandynawia) albo nie jest tak, że cała opieka zdrowotna jest właściwie państwowa jak w Hiszpanii? I można wpisać dwie mamy? Mogę napisać wiadomość prywatną, żeby tu nie zaśmiecać? :)
 
reklama
mozna zmniejszac ale wg wskazan lekarza i radzę kontrolować... ja po ivf na schodzenie z proga mialam wizyte u lekarza w zastępstwie... powiedzial jak zejsc z lekow i nie badać. Dla swojego spokoju zbadalam... i masakra. 2.03 mialam ok 50. Dzis niecałe 19... wiec wracam na duze dawki i kazala isc na usg jeszcze przed prenatalnych bo spadek mogl zaszkodzic😔
moja lekarka mówi, że właśnie dlatego, że może być taka sytuacja zmniejszać się nie powinno - za duże ryzyko, a po co ryzykować, skoro nie szkodzi?
@miętowa25 i kiedy idziesz na usg? Masz jakieś plamienia czy coś? Jak się czujesz?
 
Do góry