reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Tego w Polsce nie rozumiem.. to nie jest normalne każdy człowiek powinien mieć identyczne prawa bez względu na swoją orientację seksualna.
Przy moim cc nie było mojego faceta ale za to opiekował się mną po wszystkim i widział jakie to uwłaczające ( bo dla mnie ytakie jest) jak nie można liczyć tylko na siebie. Nie lubię się użalać nad sobą a po cc niestety brakło mi sil na bycie twarda.
ja bym chciała, żeby Żona mogła kangurować od samego początku. I znajdę takie miejsce!
 
Ale z tego co wiem przy porodzie może być kto chcesz. Mama, siostra, nie to że mąż i tyle. Przynajmniej kiedyś tak było. Teraz przez covida to różnie.
Tak, tak, tu płeć nie ma żadnego znaczenia, tylko przepisy. Specyficzne dla cc- w niektórych szpitalach od zawsze ktoś mógł być w sali operacyjnej, w niektórych w poooperacyjnej, a w niektórych dopiero w poporodowej. A covid jeszcze to skomplikował.
 
Umrę przed terminem porodu No…..
 

Załączniki

  • IMG_3756.jpg
    IMG_3756.jpg
    89,1 KB · Wyświetleń: 65
Lea2022 w glowie sie nie miesci poprostu takie podejscie do sprawy, co im to da ze w papierach bedzie wpisany jakis wymyslony na potrzeby sytuacji facet zamiast ojciec nieznany? Niektorzy rzadzacy, stanowiacy prawo i przepisy powinni miec madrzejszych doradcow 😁
O kurcze! Nie zdawalam sobie sprawy, jak zycie w Pl moze byc skomplikowane...
DianaO sliczny bobasekk 😊 znalezli przyczyne krwawien?
Okna na gorze ogarnelam. Dol jutro nie ma co sie przemeczac.
Jestem ciagle glodna... 😅
 
reklama
Do góry