reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Drogie Panie, z uwagi na mała różnice wieku miedzy moimi dziećmi będę pewnie sprzedawać mój wózek Cybex Balios S Lux. Gondola, spacerówka i sam wózek. Gdyby sie komuś podobał to zachęcam. Kolor czarny.
 
reklama
Mogę Ci polać? [emoji16][emoji482]
Jestem tego samego zdania. Ani takie dowcipne potrzebne, ani romantyczne, ani komfortowe...

Na USG 3d w poprzedniej ciąży zabrałam.

A podczas porodu panie położne wypraszaly męża w intymnych momentach. Nie był na końcówce porodu, ani przy sikaniu do kaczki, bo po co?
ja powiem tak- mój mąż zawsze był dla mnie wsparciem, w każdej, nawet najbardziej niezręcznej sytuacji.
Był mi wsparciem, położna i sprzątaczka w trakcie porodu, wycierał mnie, podtrzymywał, tulił.
Jak przyszło do zmiany scenerii na sale operacyjna i cesarkę to tez był ze mną, ba, zawołali go jak tylko wyjęli ze mnie małego , położyli go na moim łonie tuż pod cięciem , pewnie myśleli ze mi mąż zemdleje jak zobaczy mnie taka wybebeszona, a on twardy nic a nic- do dzisiaj opowiada ze jestem piekna od zewnątrz i wewnątrz 😂
Badanie dopochwowe - a cóż w tym niezręcznego? Przecież on te rejony zna dokładnie, a nie wyobrażam sobie nie dać mu szansy zobaczyć maleństwa w tym samym czasie co ja, w końcu to tez jego dziecko ;) wiec jeśli jest możliwość to czemu nie ;)

Pod koniec ciąży mój mąż nawet mnie golił jak brzuch już był za duży ;)

Ale u nas jest na prawdę bardzo duża swoboda, zero krępacji między nami.
 
Dzien dobry :) U nas pochmurno i wietrznie, czekam z utesknieniem na wiosne :D
Dziewczyny w wiekszym biustem, jak sobie radzicie z dyskomfortem? Lazilam po sklepach ale bida straszna jezeli chodzi o biustonosze w wiekszym rozmiarze, zeby miekkie byly i trzymaly co maja trzymac. Chcialam sportowych uzywac, ale po polowie dnia mnie ramiona tak bolaly, ze zmienilam. Dzis od rana laze w takim zwyklym bawelnianym dla karmiacych i jest super wygodny ale mialam nadzieje, ze jeszcze sobie w ladniejszych polatam. Mam dosc duzy biust a teraz to niczym dwa balony...
Tojestemja ja po poczatkowym szoku teraz sie ciesze i martwie na zmiane. Niemniej "czuje" obecnosc Bejbika i juz kocham to malenstwo miloscia tak samo silna jak wszystkie moje dzieci. Jakos nie dopuszczam mysli, ze cos moze byc nie tak i staram sie myslec pozytywnie. Moze jest mi latwiej, poniewaz nigdy nie stracilam ciazy? Nie umiem sobie nawet wyobrazic przez co przechodza mamusie, tracace swoje nienarodzone dzieci.
Agu1531 Sliczny futrzak 🥰
Tinulka ale slodziak bielutki 🥰
Koszatniczka my mamy 4 pokojowiec, kazde z dzieci ma swoj pokoj i teraz nie wiem jak rozwiazac sprawe jak sie male pojawi. Mezu chcialby zagospodarowac kawalek strychu na mieszkalne ale to od groma pracy i wiadro pieniedzy.
Sprawdzilam z ciekawosci tez chinski kalendarz. Powinnam miec: dziewczynka, chlopiec, chlopiec i teraz tez chlopiec. A mam: chlopiec, chlopiec, dziewczynka i teraz ? Wiec u mnie zgodnosc 1 na 3 :D
Jakie macie plany na dzisieaj? Ja bede czyscic okna. Sa takie brudne, ze az wstyd na nie patrzec. Wczoraj obszylam sobie firanki ( mam manie i zawsze w pl kupuje nowe :D ) i dzis bede czyscic i wieszac i sie cieszyc czekajac na wiosne :D
 
Dzien dobry :) U nas pochmurno i wietrznie, czekam z utesknieniem na wiosne :D
Dziewczyny w wiekszym biustem, jak sobie radzicie z dyskomfortem? Lazilam po sklepach ale bida straszna jezeli chodzi o biustonosze w wiekszym rozmiarze, zeby miekkie byly i trzymaly co maja trzymac. Chcialam sportowych uzywac, ale po polowie dnia mnie ramiona tak bolaly, ze zmienilam. Dzis od rana laze w takim zwyklym bawelnianym dla karmiacych i jest super wygodny ale mialam nadzieje, ze jeszcze sobie w ladniejszych polatam. Mam dosc duzy biust a teraz to niczym dwa balony...
Tojestemja ja po poczatkowym szoku teraz sie ciesze i martwie na zmiane. Niemniej "czuje" obecnosc Bejbika i juz kocham to malenstwo miloscia tak samo silna jak wszystkie moje dzieci. Jakos nie dopuszczam mysli, ze cos moze byc nie tak i staram sie myslec pozytywnie. Moze jest mi latwiej, poniewaz nigdy nie stracilam ciazy? Nie umiem sobie nawet wyobrazic przez co przechodza mamusie, tracace swoje nienarodzone dzieci.
Agu1531 Sliczny futrzak 🥰
Tinulka ale slodziak bielutki 🥰
Koszatniczka my mamy 4 pokojowiec, kazde z dzieci ma swoj pokoj i teraz nie wiem jak rozwiazac sprawe jak sie male pojawi. Mezu chcialby zagospodarowac kawalek strychu na mieszkalne ale to od groma pracy i wiadro pieniedzy.
Sprawdzilam z ciekawosci tez chinski kalendarz. Powinnam miec: dziewczynka, chlopiec, chlopiec i teraz tez chlopiec. A mam: chlopiec, chlopiec, dziewczynka i teraz ? Wiec u mnie zgodnosc 1 na 3 :D
Jakie macie plany na dzisieaj? Ja bede czyscic okna. Sa takie brudne, ze az wstyd na nie patrzec. Wczoraj obszylam sobie firanki ( mam manie i zawsze w pl kupuje nowe :D ) i dzis bede czyscic i wieszac i sie cieszyc czekajac na wiosne :D
ja planuje zrobić kluski leniwe na słodko 😅 tyle z moich planów 👍 ooo, a nie, przepraszam, wstawię tez z 2-3 prania 💪
 
A z babskich tematów jaki macie stosunek do farbowania włosów ? Czekacie ? 🙂 bo ja już siwa jestem 🙈😄 i wstyd ale tak chodzę
Ja tez juz siwiutka, ale czekam aż zagoi mi się głową, bo użyłam innego szamponu przypadkiem i cała glowa podrażniona. 🤦🏻‍♀️
Ale co do samego malowania to nie ma raczej żadnych przeciwskazań w ciąży
 
Drogie Panie, z uwagi na mała różnice wieku miedzy moimi dziećmi będę pewnie sprzedawać mój wózek Cybex Balios S Lux. Gondola, spacerówka i sam wózek. Gdyby sie komuś podobał to zachęcam. Kolor czarny.
Baaaardzo polecam ten wózek. Gdybym go sprzedała po pierwszym dziecku to na pewno kupilabym go ponownie. Nie miałam zastrzeżeń ani do gondoli ani spacerowki. Jedynie co to po terenach leśnych nie dawal rady, ale w warunkach miejskich super
 
A co do wizyt z mezem, to zazdrościłam w pierwszej ciąży że faceci chodza z kobietami na badania, mój niestety nigdy nie mógł wziąć wolnego. Za to teraz ma inną pracę i nie ma wyjścia na czas moich wizyt musi się zwalniać, bo ktoś musi zostać z córka.
Za to przy porodzie spisał się super. Był już mistrzem ktg i maskę podawał przy skurczach, a przy cc trzymał ciągle Za rękę.
Może go wezmę ze sobą na którąś wizytę ze sobą do gabinetu. Ostatnio lekarz sam go zapraszal, ale nie chcieliśmy robić zamieszania z córka.
 
reklama
Mogę Ci polać? [emoji16][emoji482]
Jestem tego samego zdania. Ani takie dowcipne potrzebne, ani romantyczne, ani komfortowe...

Na USG 3d w poprzedniej ciąży zabrałam.

A podczas porodu panie położne wypraszaly męża w intymnych momentach. Nie był na końcówce porodu, ani przy sikaniu do kaczki, bo po co?
Myślę, ze to tez zależne jest od pewnych kwestii. ☺️ U nas ginekolog bardzo fajnie przeprowadził ta „wizytacje” męża, która nie była ani dla mnie ani dla niego niezręczna. To co się działo miedzy moimi nogami było odizolowane, mąż widział tylko mnie do połowy i monitor z bijącym serduszkiem naszego maleństwa. ❤️ Poza tym tak jak @DianaO wspomniała u nas podobnie jeśli chodzi o krępacje, a raczej jej brak. Wszystko jest indywidualna sprawa, ale wiem, ze dla mojego męża to była bardzo ważna i wzruszająca wizyta i widzę, ze jest dumny z tego, ze był ze mną ☺️
 
Do góry