reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Tak czasem dla poprawienia nastroju oglądam różne rzeczy dla siebie i Karotki do poprawki. Ostatnio do porodu i po porodzie miałam takie zwykłe koszule do karmienia i czułam się w nich bardzo nijak i brzydko.

Ostatnio wpadło mi na allegro takie cudo. Niby koszula a wygląda jak sukienka, co myślicie?

ja miałam podobną przy pierwszym porodzie i było mi mega wygodnie
 
lekarze nie mówią nic.
„To pewnie zachwianie hormonalne”
„Może czopek z progesteronem coś zadrapał”
„ nie widać nic groźnego”
„Ciąża póki co zdrowa i rozwija się w odpowiednim tempie”.

Żadnych leków, żadnych wskazówek jak sobie radzić przy kolejnych krwawieniach.

„Proszę się nie przejmować”.

Tak to wyglada w UK.

Oczywiście tymczasem oszczędzam się.
Przerzuciłam się na dostawę progesteronu „tylnym wejściem” [emoji23] żeby nie podrażniać niczego w pochwie.
Odstawiłam aspirynę, która rozrzedzila mi mocno krew.

Staram się trzymać.
Nie myśleć za dużo.

To teraz musisz leżeć czy niekoniecznie?
 
Witam sie i ja :)
Wpadla kolezanka na kawe i jej o ciazy powiedzialam chodziaz nie bylo tego w planie, ale zapytala czy sie dobrze czuje bo jeszcze przed wyjazdem do PL wygladalam marnie :D Takze chyba zle wygladam :D

Wszystkim dziewczynom gratuluje udanych wizyt i pieknych dzieciatek 🥰

Marta2432 ja tez mam smaki na wszystko 😁 w drugiej i trzeciej ciazy mialam plus 8kg z czego dzieci po 4,2kg ale teraz mam takie ssanie, ze sie boje o koncowy wynik 😁 a maz to skarb, ze tak ci podrzuca dobrosci 😊
Betty2 ales mi smaka na majonez narobila, musze spr czy mam jeszcze jakis na stanie :D
Agu1531 no to brawo dla synka za spostrzegawczosc 😁
Oluska88 to masz dwoch chlopcow na pokladzie? przybijam piateczke. Jak myslisz, teraz bedzie trzeci kawaler czy moze panienka? Masz jakies przeczucia? ;)
Mrsmiki94 nawet tak nie mysl o sobie! jestes piekna, madra i wspaniala kobieta, ktora nie tylko ma male dziecko swietujace swoje pierwsze urodzine ale rowniez pod sercem nosi drugie szczescie. Zaloz usmiech na twarz, wypnij dumnie piers i ciesz sie kazdym dniem 🥰
DianaO piekny gest meza, dobrze, ze mozesz liczyc na pomoc tescia, jakby nie bylo jest to ogormne wsparcie, zwszlaszcza, jak moze sie zajac starszymi chlopcami. Odczpywaj i dbaj o siebie ;)
Pisalyscie o powiedzeniu o ciazy swoim mamom. Ja ze swoja mialam wspanialy kontakt i kazdego dnia za nia tesknie. Zmarla na kilka dni przed narodzinami mojego drugiego synka. Ale wierze, ze czuwa na wszystkimi swoimi wnukami 🥰
nie mam kompletnie przeczucia co do plci jeszcze, bardzo chciałabym córeczkę ale oczywiście najważniejsze jest zdrowie. Samopoczucie mam trochę inne w tej ciąży i dziwne zachcianki. W poprzedniej z synem mialam straszne parcie na rzeczy kwasne, zupe ogórkową, kapuśniak, golabki i bigos. Od słodyczy wtedy odrzucilo mnie totalnie, teraz mam co chwilę na co innego ochotę i to tak nagle np. Dzis na serek łosiosiowy, a za chwilę na budyn czekoladowy 🤭 zobaczymy co to będzie 😉 a Twoje chlopaki w jakim wieku sa?
 
nie mam kompletnie przeczucia co do plci jeszcze, bardzo chciałabym córeczkę ale oczywiście najważniejsze jest zdrowie. Samopoczucie mam trochę inne w tej ciąży i dziwne zachcianki. W poprzedniej z synem mialam straszne parcie na rzeczy kwasne, zupe ogórkową, kapuśniak, golabki i bigos. Od słodyczy wtedy odrzucilo mnie totalnie, teraz mam co chwilę na co innego ochotę i to tak nagle np. Dzis na serek łosiosiowy, a za chwilę na budyn czekoladowy 🤭 zobaczymy co to będzie 😉 a Twoje chlopaki w jakim wieku sa?
Ja też mam inne samopoczucie i zachcianki niż z chłopakami i jakoś tak czuje ze będzie dziewczyna :D ciekawe czy się potwierdza moje odczucia :D
 
reklama
Do góry