reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

w trakcie owulacji z danego jajnika jest uwalniana komórka jajowa. Następnie powstaje tak zwane ciałko żółte, którego celem jest wspomagać ciąże w pierwszym etapie. Ciałko żółte nie znajduje się przy zarodku, tylko właśnie przy jajniku z którego była powłączane, potrafi urosnąć do 5cm prZez co wrażliwsze kobietki potrafią czasem odczuwać Klocia czy dyskomfort tym spowodowany ;)
dziękuje za odpowiedz. 🙂 wolałam się upewnić, bo ja oczywiście ciagle panikuje
 
reklama
ale spoko, ja przeczytałam już całe internety w przeciągu moich 3 ciąż, wiec wiedzę teoretyczna mam duża, jedyny problem to zastosować ja w praktyce w celu uspokojenia swoich własnych nerwow🤯
przeczytałam Twoja historie z ostatnich dni. Boże ile strachu musiałaś mieć. Powiedz jak teraz sytuacja? Jak się czujesz ? Co mówią lekarze ?
 
#żalpost

Być może to infantylne co napisze, ale jestem załamana. Za tydzień roczek i chrzciny syna. Jako iż obecnie wazę 85 kg… przy 170cm wyglądam jak spasiona bulwa. Niestety jestem perfekcjonistka. I w związku z tym, ze mam ten wiszący bęben, celulit, i tuzin rozstępów czuje się jak monstrum. Nic na mnie nie pasuje. Moja przyjaciółka - chrzestna. Ma idealne ciało i odstrzeli się jak gwiazda a ja mam ochotę wszystko odwołać. Pomocy… 😞
Musisz kupić jakas wystrzalowa kiece maskującą wszystkie niedoskonałości, zrobić może rzęsy, paznokcie,pojsc do fryzjera w dniu chrzcin i będziesz wyglądać jak modelka !:)
 
Ja już po wizycie 3 cm dzidziusia 🥰 wszystko w porządku, plamienie oczywiście niewiadomo skąd..
 

Załączniki

  • IMG_20220309_133450.jpg
    IMG_20220309_133450.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 63
przeczytałam Twoja historie z ostatnich dni. Boże ile strachu musiałaś mieć. Powiedz jak teraz sytuacja? Jak się czujesz ? Co mówią lekarze ?
lekarze nie mówią nic.
„To pewnie zachwianie hormonalne”
„Może czopek z progesteronem coś zadrapał”
„ nie widać nic groźnego”
„Ciąża póki co zdrowa i rozwija się w odpowiednim tempie”.

Żadnych leków, żadnych wskazówek jak sobie radzić przy kolejnych krwawieniach.

„Proszę się nie przejmować”.

Tak to wyglada w UK.

Oczywiście tymczasem oszczędzam się.
Przerzuciłam się na dostawę progesteronu „tylnym wejściem” 😂 żeby nie podrażniać niczego w pochwie.
Odstawiłam aspirynę, która rozrzedzila mi mocno krew.

Staram się trzymać.
Nie myśleć za dużo.
 
reklama
lekarze nie mówią nic.
„To pewnie zachwianie hormonalne”
„Może czopek z progesteronem coś zadrapał”
„ nie widać nic groźnego”
„Ciąża póki co zdrowa i rozwija się w odpowiednim tempie”.

Żadnych leków, żadnych wskazówek jak sobie radzić przy kolejnych krwawieniach.

„Proszę się nie przejmować”.

Tak to wyglada w UK.

Oczywiście tymczasem oszczędzam się.
Przerzuciłam się na dostawę progesteronu „tylnym wejściem” 😂 żeby nie podrażniać niczego w pochwie.
Odstawiłam aspirynę, która rozrzedzila mi mocno krew.

Staram się trzymać.
Nie myśleć za dużo.
to powiem Ci że jesteś bardzo dzielna i jak widać nigdy nie warto tracić nadziei. Cieszę się, że mimo wszystko dzidzia żyje. Musimy teraz dbać o siebie i odpoczywać . Nie Mówię, żebyś się nie stresowała bo sama mam z tym problem. U mnie każde ukucie to zawał serca. 😀
 
Do góry