reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
My dziś powiedzieliśmy teściom, bo akurat teściowa urodziny miała. Prezent się udał 😊
Swojej mamie powiem dopiero po prenatalnych, bo zaraz pół świata będzie wiedziało. Wcześniej pewnie którejś siostrze powiem, bo nie wytrzymam 🤭
 
Dziewczynki u mnie też dzisiaj Fasolka z bijącym serduszkiem <3
Niestety Starszak z gorączką.
A jak powiedziałyście rodzicom? Ja chciałam zrobić to osobiście ale dopiero będziemy się widzieć na Wielkanoc, wiec raczej aż tyle nie wytrzymam i zostaje nam videochat, niestety
Ja też chcę się wstrzymać do kwietnia z nowinami :) mam w planach dać kwiaty z liścikiem od dzidziora w stylu "jestem w drodze, w październiku się urodzę"
 
Ja chciałam poczekać z mówieniem, ale na czas remontu przeprowadziłam się do rodziców i ciężko było ukryć. Mama jest dla mnie dużym wsparciem. Z powiedzeniem innym czekam na prenatalne.
 
reklama
Ja też chcę się wstrzymać do kwietnia z nowinami :) mam w planach dać kwiaty z liścikiem od dzidziora w stylu "jestem w drodze, w październiku się urodzę"
My już powiedzieliśmy Rodzicom i teściowej, szczęścia było co nie miara 🙈 daliśmy takie pudełka, które jak się otworzyło to się rozkłada i są obrazki typu stopki, kołyska i napis na środku zostaniecie dziadkami. Do środka dołożyliśmy zdjęcie usg ☺️
 
Do góry