reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja chciałam poczekać z mówieniem, ale na czas remontu przeprowadziłam się do rodziców i ciężko było ukryć. Mama jest dla mnie dużym wsparciem. Z powiedzeniem innym czekam na prenatalne.
Mamy są niezawodne 💪 Też planowalam czekać do prenatalnych ale tak wyszło, ze musialam mamie powiedzieć wczesniej i nie żałuję. Jest dla mnie dużym wsparciem mimo ze mieszka daleko
 
Smacznego 😀
Do mnie siostra przyjechała, żeby jutro z synkiem zostać jak ja pójdę do lekarza, bo mąż w delegacji i mamy dzień kobiet 🙈
smacznego 🙂 zazdroszczę tym dziewczynom, które mogą normalnie jeść. Mnie już dosłownie nic nie podchodzi... Wszystko śmierdzi. Wkurza mnie to, że tak marnuje jedzenie bo ciągle coś wyrzucam... Ale nie ma kto po mnie dojadać i muszę wyrzucić. Mąż w delegacji, a ja codziennie testuje inne produkty 😂
 
A ja to zazdroszcze Wam mam w takim razie 😉 ja ze swoją nie mam jakiejś super relacji, przykre to ale ona jest okropnie zapatrzona w siebie i swoje potrzeby, swoimi wnukami to się mało intetesuje, choć przy innych udaje kochaną babcię, szczerze to jest ostatnia osoba której chciałabym powiedzieć o ciąży, pamiętam jak dziś jak byłam w poprzedniej ciąży i dostałam plamień i w nerwach w 7 tc jechałam sprawdzić czy z dzieckiem wszystko ok to moja matka na drugi dzień zadzwoniła do mnie i zapytała "no i co, masz tam jeszcze coś w tym brzuchu czy już nie?" 🙄 fajna matka nie?
 
Ja na końcu 5tc. Trafiłam na świetnego lekarza, który wytłumaczył mi że to się często zdarza, nie ma w tym mojej winy i absolutnie nie wpływa to na przyszłość Był bardzo współczujący. Nie chciałam smucić rodziców. Ale masz rację - rodzina jest siłą [emoji846]
ja przy pierwszej ciąży powiedziałam tylko mężowi i przyjaciółce, jak straciłam ciążę czułam ulgę, że nie muszę o stracie mówić rodzicom... Teraz czekam do Wielkanocy. Moja mama jest bardzo wrażliwa i pamiętam jak przeżywała stratę mojej siostry... Może i chciałabym by była wtedy przy mnie ale dla jej dobra lepiej, że nie wiedziała. Tylko to jest każdego indywidulana sprawa i rozumiem każdą decyzję.
 
A ja to zazdroszcze Wam mam w takim razie 😉 ja ze swoją nie mam jakiejś super relacji, przykre to ale ona jest okropnie zapatrzona w siebie i swoje potrzeby, swoimi wnukami to się mało intetesuje, choć przy innych udaje kochaną babcię, szczerze to jest ostatnia osoba której chciałabym powiedzieć o ciąży, pamiętam jak dziś jak byłam w poprzedniej ciąży i dostałam plamień i w nerwach w 7 tc jechałam sprawdzić czy z dzieckiem wszystko ok to moja matka na drugi dzień zadzwoniła do mnie i zapytała "no i co, masz tam jeszcze coś w tym brzuchu czy już nie?" 🙄 fajna matka nie?
O Boże, tulę mocno, az mnie w sercu ścisło!!! Jak tak można oschle do córki w tak stresującym okresie 😥
 
reklama
Do góry