reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Teoretycznie też ja to wszystko wiem że ok itd ale jak w tamtej ciąży objawy krótko i ok tak teraz się wloką...a jak przestają to mnie niepokoi...I bądź babo mądra.Nie dogodzisz
ja poki ma objawy to jestem dość spokojna o pędraka, czy tez „pasożyta” jak go słodko nazwała pani lekarz tłumacząc żebym się nie martwiła jak mam problem z jedzeniem sensownie „ bo małe jest jak pasożyt, co potrzebuje to z pani wyciągnie, jemu się nic nie stanie” 😅

Cycki bolą, muszla klozetowa śpiewa do mnie co chwile niczym ponętna syrena, większość jedzenia wszelkiej maści jest fee, także jesteśmy w normie 😅

Kolejne usg będzie już prenatalne czy tam genetyczne ;)
W ciąży ze straszakiem w PL latałam ci chwile na usg, lub co chwile było ki robione usg w szpitalu, bo ja kochane w wieku 21 lat spędziłam lacznie ponad 6 miesięcy ciąży w szpitalu albo z aresztem łóżkowym w domu, do tego stopnia miałam ciąże zagrożona.

Z drugim dziamdziakiem z kolei krwawienia mocne do 14tc wiec tez udało mi się sporo usg wyprosić ;D

Ale teraz tyko brązowe plamienia są, objawy są, serce bijące jest, wiec postaram się nie panikować i wytrzymać do ustalonych terminów ;)
Chociaż pewnie inaczej będę śpiewać za 2 tygodnie 😂😂😂

Ja mam tego pecha ze z teściami mieszkam, a raczej oni z nami…
Na szczęście po wczorajszej awanturze powiedzieli, ze będą się wyprowadzać.
Dobrze bo potrzeba mi ich pokoju zanim się małe urodzi.
I zdecydowanie nie potrzebuje ich charakterów podnoszących mi ciśnienie na każdym kroku.
 
reklama
Jestem już po wizycie.
Moja kruszynka ma już ponad 2cm🥰
Serduszko widziałam, pięknie biło.
Z USG nadal do przodu dziś 9+0 termin porodu 03.10.2022.
Powiem Wam że widzialam już jak maleństwo się rusza! Tak lekko podskoczyło jakby miało czkawkę😁.

Jestem mega zadowolona z tej wizyty, następna dopiero za miesiąc, jak kantor wytrzymam nie wiem 🤷
IMG_20220228_111622~3.jpg
 
Jestem już po wizycie.
Moja kruszynka ma już ponad 2cm[emoji3059]
Serduszko widziałam, pięknie biło.
Z USG nadal do przodu dziś 9+0 termin porodu 03.10.2022.
Powiem Wam że widzialam już jak maleństwo się rusza! Tak lekko podskoczyło jakby miało czkawkę[emoji16].

Jestem mega zadowolona z tej wizyty, następna dopiero za miesiąc, jak kantor wytrzymam nie wiem [emoji1745]
Zobacz załącznik 1374191
Gratuluję [emoji8]

No później żyje się od USG do USG, od wizyty do wizyty [emoji16]
 
Jestem już po wizycie.
Moja kruszynka ma już ponad 2cm🥰
Serduszko widziałam, pięknie biło.
Z USG nadal do przodu dziś 9+0 termin porodu 03.10.2022.
Powiem Wam że widzialam już jak maleństwo się rusza! Tak lekko podskoczyło jakby miało czkawkę😁.

Jestem mega zadowolona z tej wizyty, następna dopiero za miesiąc, jak kantor wytrzymam nie wiem 🤷
Zobacz załącznik 1374191
extra kochana ❤️ czyli genetyczne dopiero w 13tc? Nie za późno?
 
Tyle naprodukowalyscie, że nie nadążam czytać 😅🙈 mój 1,5 roczniak jest bardzo absorbujący ostatnimi czasy i wszędzie go pełno, ostatnio chwilę byłam w łazience drzwi otwarte oczywiście, ale jakąś taka cisza wychodzę a on wlazł na Hooker ze stołka na stół i siedzi i grzebie w salaterce z cukierkami🙈🙈mało zawału nie dostałam, bo przy brzegu siedział. Kolejny raz stoję w kuchni i znów go nie ma, nagle słyszę ze woda się Spuszcza w łazience a on wlazł na sedes i sobie bawi się spłuczka.. Masakra..


prywatne forum jest w realizacji, czekamy na to aż administrator założy nam to forum. Miało być gotowe do piątku, ale narazie nie ma odzewu. Myślę, że na dniach będzie.

Co do wózka to my mamy, zastanawiam się tylko czy jakaś dostawkę dla 2latka już wtedy kupować czy jednak jeszcze drugi wózek i sama nie wiem w sumie.. Może coś doradzicie?

Ubranka to raczej mam, dla chłopca na pewno😉 a dla dziewczynki też się coś znajdzie a część się kupi☺️☺️

Co do kapania to ja się kąpię jak zwykle, w sumie mam prysznic i nie wiem jaka tan jest temperatura, ale taka przyjemna😉

Ja samopoczucie mam dobre, mdlosci mi się dają we znaki jak robię się głodna. Jedyne co to brzuch mam jak balon prawie non stop i rozważam pójście już teraz do fizjoterapeuty uroginekologicznego, bo mięsień prosty brzucha pozostawia wiele do życzenia 🤭
Mój jak go dam do wózka to jedzie w wózku, jak ma iść na nogach to krótkie dystanse idzie. Dokupimy coś takiego jak już mu się nie będzie chciało iść, tylko pewnie z kierownicą dla dzieci, żeby było zachęcające 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20220228_112849.jpg
    Screenshot_20220228_112849.jpg
    232,4 KB · Wyświetleń: 41
Ja chciałabym jeszcze dokupić dostawke i kosz Mojżesza na dół. Wcześniej mieszkaliśmy z moimi rodzicami i mieliśmy mało miejsca w listopadzie 2020 przeprowadziliśmy się do swojego domu i mamy wiecej miejsca, u rodziców miałam tylko łóżeczko i matę 😉
 
Jestem już po wizycie.
Moja kruszynka ma już ponad 2cm🥰
Serduszko widziałam, pięknie biło.
Z USG nadal do przodu dziś 9+0 termin porodu 03.10.2022.
Powiem Wam że widzialam już jak maleństwo się rusza! Tak lekko podskoczyło jakby miało czkawkę😁.

Jestem mega zadowolona z tej wizyty, następna dopiero za miesiąc, jak kantor wytrzymam nie wiem 🤷
Zobacz załącznik 1374191
Cudnie, termin w moje urodziny 😍
 
Jestem już po wizycie.
Moja kruszynka ma już ponad 2cm🥰
Serduszko widziałam, pięknie biło.
Z USG nadal do przodu dziś 9+0 termin porodu 03.10.2022.
Powiem Wam że widzialam już jak maleństwo się rusza! Tak lekko podskoczyło jakby miało czkawkę😁.

Jestem mega zadowolona z tej wizyty, następna dopiero za miesiąc, jak kantor wytrzymam nie wiem 🤷
Zobacz załącznik 1374191
Ojeziuniu jaka kruszynka!!! toż to już maleńkie dziecię 😍❤️❤️❤️!!!!
 
reklama
JA mialam wozek 3 w 1 po mlodszym, ale doslownie miesiac temu nam sie rozkraczyl i tyle z niego bedzie.
Mlodszy nie lubi chodzic bog wie ile a juz najbardziej nie lub za reke, wiec kupilismy mu rowerek z uchwytem dla rodzica i daszkiem i jak trzeba na szybko gdzies to go w niego wsadzam i patatajamy, ale przy noworodku nie da sie i wozka i rowerka.... chyba kupie podstawke na ktorej maly bedzie mogl stac przy wozku. Albo poczatki bede nosic w chuscie. Sie jeszcze zobaczy.
Wozka upatrzonego nie mam, wszystko zalezy jak bedziemy stac finansowo po polowkwych i czy mi dziewczyny z bylej pracy urzadza baby shower, bo wtedy troszke mniej bedzie do kupienia samemu ;)
Ale stawiam na dwa w jednym bo mamy dalej fotelik maxi cosi po mniejszym, tylko musze znalezc podstawke do niego xD

Do tego dojdzie zakup lozeczka, jakiegos kosza mojzesza do salonu na parterze, butelki, sterlizator itd itp.... O ciuszkach nie wspomne xD Ojojojoj znoooowu chata bedzie zawalona dzidziusiowymi pierdolami xD
Bardzo często mamy kupują podwójny wózek No ale to niestety jest gabaryt.
Tyle naprodukowalyscie, że nie nadążam czytać 😅🙈 mój 1,5 roczniak jest bardzo absorbujący ostatnimi czasy i wszędzie go pełno, ostatnio chwilę byłam w łazience drzwi otwarte oczywiście, ale jakąś taka cisza wychodzę a on wlazł na Hooker ze stołka na stół i siedzi i grzebie w salaterce z cukierkami🙈🙈mało zawału nie dostałam, bo przy brzegu siedział. Kolejny raz stoję w kuchni i znów go nie ma, nagle słyszę ze woda się Spuszcza w łazience a on wlazł na sedes i sobie bawi się spłuczka.. Masakra..


prywatne forum jest w realizacji, czekamy na to aż administrator założy nam to forum. Miało być gotowe do piątku, ale narazie nie ma odzewu. Myślę, że na dniach będzie.

Co do wózka to my mamy, zastanawiam się tylko czy jakaś dostawkę dla 2latka już wtedy kupować czy jednak jeszcze drugi wózek i sama nie wiem w sumie.. Może coś doradzicie?

Ubranka to raczej mam, dla chłopca na pewno😉 a dla dziewczynki też się coś znajdzie a część się kupi☺️☺️

Co do kapania to ja się kąpię jak zwykle, w sumie mam prysznic i nie wiem jaka tan jest temperatura, ale taka przyjemna😉

Ja samopoczucie mam dobre, mdlosci mi się dają we znaki jak robię się głodna. Jedyne co to brzuch mam jak balon prawie non stop i rozważam pójście już teraz do fizjoterapeuty uroginekologicznego, bo mięsień prosty brzucha pozostawia wiele do życzenia 🤭
Teraz chyba aniaslu włączyła się w pomoc także na spokojnie poczekajmy :)
 
Do góry