reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Totalnie rozumiem! 🤢 Ja zawsze mialam awers do smażonego na glebokim oleju... Często z grzeczności katowalam sie obiadami u teściowej żeby przykrości nie sprawić a potem odchorować swoje musialam 😅 uwielbiam kolorowe jedzenia, obiady na parze, pieczone, placki warzywne, mięso w sosie malinowym😍 gotowane warzywa... Ide odgrzać sobie obiad🤣 czekajta
W końcu jakąś duszyczka mnie rozumie bo mój mąż mi wmawia,że przesadzam i francuski piesek jestem 😅 smacznego jedz jak możesz 😋
 
reklama
Czytam was zagryzając sucharki i marże żeby mi apetyt na normalne jedzenie wrócił 😂

Myśle sobie „ ależ ja bym zjadła tosta z serem i papryka”
Po czym lecę 100 razy do ubikacji na zapach papryki 😬😂
Także dzisiaj makaron z masłem i solą a do tego sucharki, na przemian z owocami.
👍👍👍👍😂
Mój małż mówi ze to musi się wykluwać dziewucha, bo z chłopakami zajadalam co się dało, non stop musiała się żuchwa ruszać 😂
A teraz żyje miłością do muszli klozetowej 🙀

Jak ja dotrwam do porodu to ja nie wiem 🤮😅
Nic już ze mnie nie zostanie.

Ale takiego tosta z serkiem topionym śmietankowym tez bym wciągnęła …… 🥰🥰🥰🥰 w myślach, bo pewnie nagle mój nos nie mógłby znieść zapachu serka.
 
bez słodyczy 🤣 co to są slodycze?😮 Hahahha Kochana ja od 8 miesięcy z przerwa na święta nie jem nic co jest slodkie.... 🙂
Czyś Ty oszalała? 🤣
Dziewczyny.. beta HCG z 16.02 13773 .. beta z dzisiaj 50561. Dwudniowy przyrost to 45%… błagam powiedzcie ze ona po prostu zwolniła.. wiem, ze żadna nie jest lekarzem.

Już czytam o braku rozwoju ciąży.. i poronieniu. 😔
Na tym etapie nie robi się bety, przyrost jest bardzo dobry,.nie stresuj się już 😉😉
Ja przez Ciebie też już mam 😩 może w weekend jakiś malutki... 😃 Staram się zdrowo odżywiać, ale jak na coś poczuję smaka to musi wlecieć 🥰 nieistotne czy byłam w ciąży czy nie, zawsze mam takie zachcianki 😃
Oj tam kebab to same witaminki 🤣🤣
Na zdrowie dla naszych dzidziusiów 🤪🥰
 
Ja ostatnio zjadłam, bo też za mną chodził. Jak zjadłam to mówię do mojego, żeby więcej mi nie kupował, czułam się jak balon, miałam ciężka noc. Jedz z umiarem 😜
Mam dokładnie to samo i to ze wszystkim 🤣
Mówię do męża, że chce kebaba z podwójnym mięsem na już, a on że przywiezie ale sobie nie będzie brał bo i tak ugryzę dwa razy i tyle z tego będzie jak nasze dziecko ma na taką zachciankę to dostanie 🤣🤣
 
Ps. Glukoza co miesiąc...szacun dla ciebie ...bleee
Ja krzywa wspominam słabo. Ten smak do zniesienia, ale ten ulepek na pusty żołądek to dramat. Wymiotowałam za pierwszym razem, a za drugim byłam z mężem w pokoju pielęgniarek, i leżałam przy otwartym oknie, bo nie dałabym rady inaczej
 
No dobra, a możecie dać znać która z was ma om na początku stycznia i który to wypada tydzień i co już widać ciekawego?

W 6 tygodniu to już raczej zarodek jest, ale moze faktycznie ja swoją źle mam policzona
 
No dobra, a możecie dać znać która z was ma om na początku stycznia i który to wypada tydzień i co już widać ciekawego?

W 6 tygodniu to już raczej zarodek jest, ale moze faktycznie ja swoją źle mam policzona
Ja miałam OM 4.01 (wtorek) i dzisiaj mam 7+2 tc, to Ty jak miałaś OM 18.01 czyli równo dwa tygodnie później niż ja to teoretycznie masz ciąże 2 tygodnie młodszą czyli dzisiaj jesteś 5+2 tc. Piszę teoretycznie bo jednak przecież nieraz usg weryfikuje to i ciąża jest starsza albo młodsza
 
reklama
Milo sie czyta jak ktoś ma takie pozytywne podejście jak @Ohmess to fakt 🥰 mnie tez ogromnie pocieszyła tym wpisem ale nie ujmujmy dziewczynom które gorzej przeszly krzywe cukrowe i bardzo zle wspominają te badania tutaj w komentarzach ❤️ to nie znaczy ze nie są stworzone do tematu ciąży. Ciąża to nie tylko róże i maliny i fajnie ze dziewczyny sie dzielą tutaj wszystkim 🥰
W punkt 😉 bo ciąża to nieraz taka sinusoida, w każdej chwili coś się może przypałętać, choćbyśmy nie wiadomo jak były pozytywnie nastawione, bo żadna przecież nie marzy o cholestazie, cukrzycy ciążowej, nadciśnieniu, stanie przedrzucawkowym a są to rzeczy które przytrafiają się niezależnie od nas. I każda chciałaby mieć super wspomnienia z porodu i całą ciąże możemy się do niego przygotowywać a potem bach! komplikacje i szybka akcja żeby ratować życie dziecka.
I to czy przejdziemy ciąże super hiper dobrze czy wręcz odwrotnie, to czy bedziemy mieć lajtowy poród czy trudny, długi,z komplikacjami to i tak nam wszystkim należą się brawa bo stworzymy nowe życie i wszystkie będziemy super mamami.
 
Do góry