reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Co do płci to mam dwóch chłopców i w sumie chciałoby się teraz dziewczynkę, ale oby było zdrowe 😊😊 ja nigdy nie lubiłam różowych rzeczy więc i córki w takie bym nie ubierała, więc byśmy jakoś poradzili z tym co już mamy 😅😄😊
W te stronę łatwiej ubrać, ja też miał dużo ubrań po kuzynie 😉
 
reklama
W ogóle to u nas przed wejściem na IP trzeba było pójść zrobić ankietę covidową w namiocie wojskowym, zmierzyć temperaturę a ja nie ogarnęłam i od razu na IP, to był środek nocy. Ale jak położne zobaczyły, że mam już skurcze parte, to tylko zmierzyły temperaturę i mnie nie odesłały tam z powrotem na szczęście 😆 jak jest prywatną grupa to proszę o dodanie
 
Dziewczyny a ja tak z innej beczki :D wytłumaczcie mi jak to jest jeśli dziecko rodzi się w październiku to do żłobka idzie od 1 września czy np zapisujesz się do żłobka i jak się dostanie to się ustala ze np jak skonczy roczek i pójdzie dopiero jak ja wroce do pracy ?? Pojęcia nie mam jak to jest, bo synek z sierpnia w październiku poszedl do prywatnego a tam wiadomo kiedy chcesz wtedy idziesz a od marca dostal się do państwowego bo nowy żłobek otworzyli hmmm wiec zupełnie inaczej wszystko i teraz kminie jak to wygląda w przypadku dzieci z drugiej części roku :)
Nie wiem jak ze żłobkiem ale jak moja córcia szła do przedszkola a jest z 23 listopada to zaczynała 1 września w wieku 2 lat i 9 msc. Nie wiem jakimi kryteriami kierują się żłobki ale też muszę sprawdzić bo będę musiała wrócić do pracy po macierzyńskim.
 
Ja również mam dwóch synów i liczę na dziewczynkę, ale wiadomo ze najważniejsze żeby dzieciątko było zdrowe. Nic po synach nie zostawiałam, bo nie wiedziałam czy jeszcze bedzuemy miec dzieci. Mówiłam, że jeśli nawet to nie zostawiam chłopięcych żeby losu nie kusić, bo jak juz to musi być dziewczynka. Uwielbiam czesać włosy i kupować sukieneczki moim chrzestnicom może uda się miec do tego swoja córcię 😍 moja siostra czerwcu urodzila córeczkę i wszystko trzyma, więc jak coś to będę miała pełen komplet.
Ale z tym czesaniem może nić różnie. Moja ciocia jestem fryzjerką i zawszę marzyła o córeczce żeby ją czesać i stroić. Ma dwóch synów, na końcu trafiał je się córka i co? Nie da się tknacy włosy ma krótkie i razem z braćmi rozrabia jak trzeci chłopak 🤦
 
Nie wiem jak ze żłobkiem ale jak moja córcia szła do przedszkola a jest z 23 listopada to zaczynała 1 września w wieku 2 lat i 9 msc. Nie wiem jakimi kryteriami kierują się żłobki ale też muszę sprawdzić bo będę musiała wrócić do pracy po macierzyńskim.
Kurcze to wychodzi ze pewnie ze żłobkiem podobnie 🤔🤔🤔 albo może że dziecko "chodzi" od 1 września, płacisz mimo że go nie ma a puszczasz wtedy kiedy uważasz ale miejsce jest tak jakby - zaklepane ? Hmmm 🤔🤔
 
Dzień dobry 😚
Hubert spał jak zwykle. Czyli jedna pobudka na mleko ale jak zwykle o 3 😭 Później coś tam chyba mu się śniło ale już nie ja wstałam tylko mąż.

Zrobiłam dziś ostatni raz betę. Za tydzień wizyta. Wczoraj byłam w firmie powiedzieć ze nie wracam 🙂 o dziwo reakcja była super ☺️

Nie mam ochoty na nic do jedzenia. Jestem zmęczona i najchętniej obudziłabym się w 2 trymestrze 🤪
 
Cześć kobietki 😉 ja też mam dwóch synów i teraz po cichu liczę na córkę, już pal licho że w ciul chłopięcych ubranek wszędzie się pałęta 😂 ja to akurat uwielbiam różowe cukierkowe ubranka 😛 a wszystko inne fotelik, lóżeczko, wózki to w szarościach także uniwersalne

Ja rodziłam w styczniu rok temu to u nas na szczeście żadnych maseczek nie było i normalnie porody rodzinne, zresztą w UK już jest zniesiony obowiązek maseczek i obywatele mają nauczyć się "żyć z covidem" 🥴
Miłego dzioneczka, ja mam stresa przed jutrzejszą wizytą i jem już trzecie śniadanie 😁
 
Dzień dobry 😚
Hubert spał jak zwykle. Czyli jedna pobudka na mleko ale jak zwykle o 3 😭 Później coś tam chyba mu się śniło ale już nie ja wstałam tylko mąż.

Zrobiłam dziś ostatni raz betę. Za tydzień wizyta. Wczoraj byłam w firmie powiedzieć ze nie wracam 🙂 o dziwo reakcja była super ☺️

Nie mam ochoty na nic do jedzenia. Jestem zmęczona i najchętniej obudziłabym się w 2 trymestrze 🤪
Ja to najchętniej obudziła bym się już w październiku😉
 
reklama
Cześć jak się dzisiaj czujecie? Ja wczoraj masakrycznie, bolało mnie podbrzusze (kogo jeszcze boli?) niedobrze jak szlag, ledwo stałam na nogach a dzisiaj... Jak nowo narodzona! W aucie włączyłam sobie Taylor Swift i darłam się pół drogi do pracy, tanecznym krokiem weszłam do biura...co się zmieniło 🙈 objawy - niedobrze, brak objawów - też niedobrze xD

Co do płci to ja całe życie myślałam o córeczce. Może dlatego ze mam 3 siostry (i jednego brata, najmłodszy) i zawsze był taki dziewczyński gang, kokardki i laleczki etc

I ekonomicznie też, bo dwie moje siostry też mają córki więc jest wszytko dla dziewczynek. Znam też "obsługę" dziewczynek itp :p
Ale chłopak rodzynek też fajnje :D co ma być to będzie!
 
Do góry