reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja mam późno dość pierwszą wizytę, bo to będzie 8-10 tydzień, więc zrobię przed mocz, morfologię, TSH, ft4 (mam niedoczynność tarczycy) i glukozę. Te wszystkie kiły, HiVy itp. to już po potwierdzeniu ciąży ;) Progesteronu mi nigdy ginekolodzy nie zlecali, może dlatego, że i tak jak się cokolwiek dzieje to zawsze dają luteinę.
 
reklama
@Paatrycja jeszcze dowiedz się czy jak weźmiesz fakturę od swojego lekarza to nie zwrócą Ci za wizyty, nawet gdyby zwrócili cześć to super. Ja tak zrobiłam ze szkołą rodzenia, oddali mi połowę czy jakoś tak.
Serio tak można?? Dziś jeszcze będę dzwonić umawiać usg to się zapytam :D na infolinii mi pomogli i na badania już mam skierowanie bez problemu. Nie wiem czemu wcześniej płaciłam za to a nie korzystałam
 
Hej hej, kiedy mniej więcej zaczęły się Wam mdłości? W którym tyg?

Bo troche czekam na nie z obawą. W pierwszej ciaży miałam do 16tyg, ale nie pamiętam od kiedy😑 a teraz jestem na dość wczesnym etapie i na razie cisza..
U mnie zaczęły się w 7 tygodniu, pierwsze kilka dni to był dramat. Nie wiedziałam co się dzieje, teraz nauczyłam się z nimi żyć :) najgorzej reaguje na zapach kawy i jak za dużo zjem
 
Dziewczyny a dużo pijecie? Ja mam wrażenie że mam permanentnego kaca. W dzień wypijam jakieś 2,5/3 litry i w nocy ze starym jak się budzimy to też wypijamy całą butelkę na pół. No i do tego jakaś herbata, sok w ciągu dnia
 
Dziewczyny a dużo pijecie? Ja mam wrażenie że mam permanentnego kaca. W dzień wypijam jakieś 2,5/3 litry i w nocy ze starym jak się budzimy to też wypijamy całą butelkę na pół. No i do tego jakaś herbata, sok w ciągu dnia
mam parcie na sok bananowy z Tymbarka a w nocy wypijam szklankę wody. Poza tym 1-2 herbaty ale głównie zmuszam się do picia więcej już zawsze.
 
Ja się zmuszam do picia, w nocy wypijam najwięcej, z jedzeniem mam tak, ze jak zjem za dużo to mi niedobrze, ale nie zrzucam tego na ciążę 🤣 wcześniej nie miałam czasu tyle wpierniczać 🤣
Paznokcie w ciąży można spokojnie robić 😉
 
U mnie sok jabłkowy rządzi
Próbowałem od początku przeczytac wątek ale nie ma opcji. Szukałam wpisów bo ktoś tu pisał ze nogi ma zmęczone,uda lekko ciągną. Ja wczoraj odkąd i w aucie i po galerii handlowej i sklepie pogoniłam czuje jakby od biodra czy uda ciągło gdy postoje dłużej. Czy ktoś tak ma ?
Odpoczęłam,przeszło...ale może jutro bym do mamy pojechała powiedzieć o ciąży.. a tak...Szukam tylko gdzie resecik możliwy :(
 
Dziewczyny a dużo pijecie? Ja mam wrażenie że mam permanentnego kaca. W dzień wypijam jakieś 2,5/3 litry i w nocy ze starym jak się budzimy to też wypijamy całą butelkę na pół. No i do tego jakaś herbata, sok w ciągu dnia
Ja ok 2 litry dziennie plus herbata i soki. W nocy jak się obudzę to drapie mnie w gardle i przechodzi właśnie jak się napije kilka łyków.
 
reklama
Dziewczyny a dużo pijecie? Ja mam wrażenie że mam permanentnego kaca. W dzień wypijam jakieś 2,5/3 litry i w nocy ze starym jak się budzimy to też wypijamy całą butelkę na pół. No i do tego jakaś herbata, sok w ciągu dnia
Ja nie mogę pić wcale. Czasem nawet po łyku robi mi się niedobrze :( a pić mi się chce bardzo. Nawet jak zupę zjem to mnie muli.
Z resztą ja rano się obudzę i jest mi niedobrze, jestem głodna mdli, zjem nadal mdli, potem trochę lepiej ale zaraz znowu się robię głodna i mdli. I tak w kółko...
 
Do góry