reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

co za bezczelny człowiek! Cholera.. Jak ja nie cierpię takich ludzi... Uh masakra, jak tak można powiedzieć?! Ja na język nie choruje i to co myślę to powiem, a już by ode mnie usłyszał co nie co.. Aż mi ciśnienie skoczyło jak przeczytałam Twój post.. Szok..
Powiem Ci, że czułam że ten przygłup stary tak zareaguje ale moja dyr od razu mu weszła mu w słowo i powiedziała że właśnie wspaniałą wiadomość. On mnie już we czwartek tak wkurzył, że teraz nawet już nie skomentowałam tej żenującej gadki bo po co się nakręcać 😉 Jedyny plus jest taki, że pewnie przez moją ciaze spać nie może bo się boi jak sobie poradzi 😅
 
reklama
Hej hej, kiedy mniej więcej zaczęły się Wam mdłości? W którym tyg?

Bo troche czekam na nie z obawą. W pierwszej ciaży miałam do 16tyg, ale nie pamiętam od kiedy😑 a teraz jestem na dość wczesnym etapie i na razie cisza..
Ja po pięciu dniach od braku miesiączki zrobiłam test, bo cały dzień mnie mdliło. Ale każdy chyba ma inaczej. W pierszej ciąży jeszcze w czwartym miesiącu miałam mdłości.
 
ja jednak chyba robię pappe, okazało się,ze mam w pakiecie medicover za darmo wraz z usg. Liczę,ze może tym razem ryzyko wyjdzie niskie, a jeśli nie to już znam cała procedurę i wiem jak postąpić dalej.
Ja też na początek zrobię USG+ pappa w zależności od wyników będziemy myśleć co dalej 😉
 
Powiem Ci, że czułam że ten przygłup stary tak zareaguje ale moja dyr od razu mu weszła mu w słowo i powiedziała że właśnie wspaniałą wiadomość. On mnie już we czwartek tak wkurzył, że teraz nawet już nie skomentowałam tej żenującej gadki bo po co się nakręcać 😉 Jedyny plus jest taki, że pewnie przez moją ciaze spać nie może bo się boi jak sobie poradzi 😅
Masakra co typ!! Ja mialam ostatnio podobna sytuacje. Pewien stary pryk chciał zebym mu za darmo znalazłą i wydrkukowała jakis obraz. (Zajmuję sie zawodowo malowaniem obrazów) Przygotowałam obraz do druku, wymierzyłam, oczyściłam - pozostaje wydrukowanie i mu mowie ze mam pliki i moge mu podesłać, bo on mieszka naprzeciwko drukarni a on "dobrze to teraz zanieś do drukarni, wydrukuj i mi to przynieś". Ani prosze ani co. Aż mi sie zagotowało, bo to zakonnik i nie wiem po kiego grzyba wciągnełam się "w darmową pomoc". Mam za miękkie serce czasem. I w słuchawce rzuciłam "nie zaniosę, jestem w ciąży i nie dam rady" bo fakt, musiałabym tłuc sie autobusem 20 minut, olać swoją prace żeby pojechać do drukarni która jest pod jego oknem. Ion do mnie przerażonym tonem "ojeej cos strasznego ze pierwsza ciąża, bedzie się trzeba teraz modlic..." tonem, jakby mi sie cos miało złego stać. Tak mnie ścieło z nóg że az byłam zła na siebie, ze zgodziłam się na jakas darmową pomoc komuś... masakra co ludzie czasem mają ponawijane pod sufitem..
 
Ostatnia edycja:
Ja farbowałam odrosty kilka dni po tym jak się dowiedziałam że jestem w ciąży. Mam już dużo siwych:( teraz są nowoczesne farby, więc nie zastanawiałam się nad tym zbytnio.
farbować włosy można napewno bo farba wnika w włos, nie wnika w nasze ciało bardziej trzeba jedynie uważać na rozjaśnianie od skory ale tak to wszystko ok ale te paznokcie jednak inaczej działają dlatego pytam bo z tego co czytam czy pytam to opinie różne ☺️
 
reklama
Masakra co typ!! Ja mialam ostatnio podobna sytuacje. Pewien stary pryk chciał zebym mu za darmo znalazłą i wydrkukowała jakis obraz. (Zajmuję sie zawodowo malowaniem obrazów) Przygotowałam obraz do druku, wymierzyłam, oczyściłam - pozostaje wydrukowanie i mu mowie ze mam pliki i moge mu podesłać, bo on mieszka naprzeciwko drukarni a on "dobrze to teraz zanieś do drukarni, wydrukuj i mi to przynieś". Ani prosze ani co. Aż mi sie zagotowało, bo to osoba świecka i nie wiem po kiego grzyba wciągnełam się "w darmową pomoc". Mam za miękkie serce czasem. I w słuchawce rzuciłam "nie zaniosę, jestem w ciąży i nie dam rady" bo fakt, musiałabym tłuc sie autobusem 20 minut, olać swoją prace żeby pojechać do drukarni która jest pod jego oknem. Ion do mnie przerażonym tonem "ojeej cos strasznego ze pierwsza ciąża, bedzie się trzeba teraz modlic..." tonem, jakby mi sie cos miało złego stać. Tak mnie ścieło z nóg że az byłam zła na siebie, ze zgodziłam się na jakas darmową pomoc komuś... masakra co ludzie czasem mają ponawijane pod sufitem..
Nie przejmuj się jakimś klechą, niech gada co chce, ja osobiście nie wierze w jakieś czary, zabobony itp. A co do Jego zachowania to powinien być wdzięczny a nie stawiać wymogi, nie raz się przejechałam na tym, że chciałam pomóc a wyszło tak, że później żałowałam.
 
Do góry