reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Masakra co typ!! Ja mialam ostatnio podobna sytuacje. Pewien stary pryk chciał zebym mu za darmo znalazłą i wydrkukowała jakis obraz. (Zajmuję sie zawodowo malowaniem obrazów) Przygotowałam obraz do druku, wymierzyłam, oczyściłam - pozostaje wydrukowanie i mu mowie ze mam pliki i moge mu podesłać, bo on mieszka naprzeciwko drukarni a on "dobrze to teraz zanieś do drukarni, wydrukuj i mi to przynieś". Ani prosze ani co. Aż mi sie zagotowało, bo to osoba świecka i nie wiem po kiego grzyba wciągnełam się "w darmową pomoc". Mam za miękkie serce czasem. I w słuchawce rzuciłam "nie zaniosę, jestem w ciąży i nie dam rady" bo fakt, musiałabym tłuc sie autobusem 20 minut, olać swoją prace żeby pojechać do drukarni która jest pod jego oknem. Ion do mnie przerażonym tonem "ojeej cos strasznego ze pierwsza ciąża, bedzie się trzeba teraz modlic..." tonem, jakby mi sie cos miało złego stać. Tak mnie ścieło z nóg że az byłam zła na siebie, ze zgodziłam się na jakas darmową pomoc komuś... masakra co ludzie czasem mają ponawijane pod sufitem..
Ja wiem ze duchowny ale zachował się jak bufon...
Ja pracuje w marketingu... Pierwsza zasada pracy w marketingu wszyscy na świecie znają się na marketingu lepiej niż osoby w nim pracujące 😜 czasem jestem naprawdę na granicy żeby zacząć wrzeszczeć a teraz to już w ogóle jak słyszę ze ktoś to zrobi taniej, szybciej i lepiej.... Bo kuzyn sąsiadki koleżanki z podstawówki wziąłby połowę mniej... Aaaaaa xD
 
Ja wiem ze duchowny ale zachował się jak bufon...
Ja pracuje w marketingu... Pierwsza zasada pracy w marketingu wszyscy na świecie znają się na marketingu lepiej niż osoby w nim pracujące 😜 czasem jestem naprawdę na granicy żeby zacząć wrzeszczeć a teraz to już w ogóle jak słyszę ze ktoś to zrobi taniej, szybciej i lepiej.... Bo kuzyn sąsiadki koleżanki z podstawówki wziąłby połowę mniej... Aaaaaa xD
Osoba swiecka to nie duchowny.
 
reklama
W ogóle nie wiem jak dam radę jechać na to badanie bo rano zdycham, jest mi niedobrze, a jeszcze trzeba być na czczo :(
mam ten sam problem, odwlekam to ile mogę... Glukoza i TSH muszą być na czczo a ja czasem w nocy jem kanapkę jak mi niedobrze. No i pół godziny jazdy samochodem do laboratorium jeszcze, potem na miejscu zanim pobiorą 🙁
 
Do góry