reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Hej hej, kiedy mniej więcej zaczęły się Wam mdłości? W którym tyg?

Bo troche czekam na nie z obawą. W pierwszej ciaży miałam do 16tyg, ale nie pamiętam od kiedy😑 a teraz jestem na dość wczesnym etapie i na razie cisza..
Ja 6+6 i póki co bez typowych mdłości. Mam tak, ze nie na wszystko mam ochotę i czasami jest tak, ze spojrzę na jedzenie i wiem, ze jeśli to zjem to będzie słabo. I rano jestem na maksa głodna, wstaje z wilczym głodem i jeśli nie zjem od razu to faktycznie troszke mnie mdli 🤷🏼‍♀️
 
Ja 6+6 i póki co bez typowych mdłości. Mam tak, ze nie na wszystko mam ochotę i czasami jest tak, ze spojrzę na jedzenie i wiem, ze jeśli to zjem to będzie słabo. I rano jestem na maksa głodna, wstaje z wilczym głodem i jeśli nie zjem od razu to faktycznie troszke mnie mdli 🤷🏼‍♀️
To jeszcze nie jest tak źle 😁 mdłości kontrolowane😉
 
Hej hej, kiedy mniej więcej zaczęły się Wam mdłości? W którym tyg?

Bo troche czekam na nie z obawą. W pierwszej ciaży miałam do 16tyg, ale nie pamiętam od kiedy😑 a teraz jestem na dość wczesnym etapie i na razie cisza..
Od 5 tc ale mam nadzieje ze nie będą tyle trwaly co u ciebie bo się wykończę.
Dziewczyny a jak to z tymi paznokciami w ciąży można/nie można , robicie/nie robicie ?
Robię ale ja i tak rzadko więc nie wiem jak przy regularnym malowaniu.
 
reklama
Do góry