reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja musze zrobić w tym tyg obciążenie glukozą i już się stresuje dietami itd, ponieważ druga ciąża była cukrzyowa więc ryzyko większe
Ja dwie ciaze z cukrzyca za sobą, więc trzecia pewnie też. Zrobię glukozę jakoś po niedzieli. Przed pierwszą wizytą która mam 28 lutego.
 
reklama
Ja dwie ciaze z cukrzyca za sobą, więc trzecia pewnie też. Zrobię glukozę jakoś po niedzieli. Przed pierwszą wizytą która mam 28 lutego.
Czy ciąża cukrzycowa wyszla dopiero po badaniach? Mialas objawy jakies po których wyczulas ze to moze byc ciąża cukrzycowa?
 
Czy ciąża cukrzycowa wyszla dopiero po badaniach? Mialas objawy jakies po których wyczulas ze to moze byc ciąża cukrzycowa?
Wyszło po teście glukozy w 1 ciąży, a w drugiej już wiedziałam że mogę mieć i faktycznie od razu wyszlo też że mam. Objawów żadnych. Wyszło w badaniach.
 
Ja dwie ciaze z cukrzyca za sobą, więc trzecia pewnie też. Zrobię glukozę jakoś po niedzieli. Przed pierwszą wizytą która mam 28 lutego.
Jej jak to przetrwała?? Ja byłam w mega stresie od badania do badania na początku nie umiałam nawet zbadać sobie glukometrem ręce mi się tak pociły ze szok...i wiecznie nerwy
 
Jej jak to przetrwała?? Ja byłam w mega stresie od badania do badania na początku nie umiałam nawet zbadać sobie glukometrem ręce mi się tak pociły ze szok...i wiecznie nerwy
No było ciężko na początku. Ale potem to już rutyna. Miałam zastrzyki też z insuliny 3x dziennie które nikt tak dobrze mi nie robił tylko mój tata. 🤣 Sama sobie nie wbiłam żadnego. Glukometrem badania robiłam sama. No tez jestem z tych co same siebie nie ukluja bo pot aż kapie 😂
 
reklama
Do góry