reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Sąsiadka z łóżka obok miała z krwiodawstwa i też musiała na nowo robić grupę krwi ..
No to trudno, mam nadzieję, że szpital na mnie nie zbankrutuje. Od biedy mam w papierach drugi wynik grupy krwi sprzed 16 lat z operacji na ostro. I tak najbardziej mnie "ubawiło" jak musiałam neonatolog tłumaczyć, że moje dziecko może mieć grupę 0, bo dla niej kwity, że oboje z mężem mamy B oznaczały, że dziecko ma B. Ale i tak nie zleciła dziecku badania grupy, mimo że podejrzewała konflikt. Także, człowieku, lecz się sam, sam rób badania i daj spokój personelowi szpitala, bo oni przecież nie od tego są.
 
A tak dla poprawy humoru to drogi abonament tv w szpitalach
 

Załączniki

  • received_1287808245091523.jpeg
    received_1287808245091523.jpeg
    124,1 KB · Wyświetleń: 43
No to trudno, mam nadzieję, że szpital na mnie nie zbankrutuje. Od biedy mam w papierach drugi wynik grupy krwi sprzed 16 lat z operacji na ostro. I tak najbardziej mnie "ubawiło" jak musiałam neonatolog tłumaczyć, że moje dziecko może mieć grupę 0, bo dla niej kwity, że oboje z mężem mamy B oznaczały, że dziecko ma B. Ale i tak nie zleciła dziecku badania grupy, mimo że podejrzewała konflikt. Także, człowieku, lecz się sam, sam rób badania i daj spokój personelowi szpitala, bo oni przecież nie od tego są.
No jak nie miałaś do tej pory problemu to chyba nie powinnien wystąpic , mi przed operacją takimi tekstami nie rzucali ,dopiero w tym się mi oberwało.
 
No to trudno, mam nadzieję, że szpital na mnie nie zbankrutuje. Od biedy mam w papierach drugi wynik grupy krwi sprzed 16 lat z operacji na ostro. I tak najbardziej mnie "ubawiło" jak musiałam neonatolog tłumaczyć, że moje dziecko może mieć grupę 0, bo dla niej kwity, że oboje z mężem mamy B oznaczały, że dziecko ma B. Ale i tak nie zleciła dziecku badania grupy, mimo że podejrzewała konflikt. Także, człowieku, lecz się sam, sam rób badania i daj spokój personelowi szpitala, bo oni przecież nie od tego są.
Ale sama grupa krwi, czy to 0 czy B nie ma wpływu na konflikt serologiczny. To trzeba patrzeć na czynnik Rh jak ty mass minus a mąż plus to dopiero wtedy może być konflikt, ale zazwyczaj on nie występuje.
 
reklama
Do góry