reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

ale cudowne wieści! ❤️❤️❤️ to jest niesamowite uczucie i ulga kiedy już widać. Gratulacje i dużo zdrówka dla Was. Ps a kiedy masz termin ? I jaki to już tydzień?
Termin na 4 października z USG 6+3, z OM na 8.10, 5+6, na kolejnej wizycie mamy zobaczyć jak rośnie i do której daty bliżej.
 
reklama
Cześć mamuśki, troszkę Was podczytuję i melduje się jako przyszła październikowa mama. Termin z OM 12 października. Mam już 4-latka, dwie straty i to moja ostatnia próba z racji na wiek.
Jestem już po pierwszej wizycie, mam mutacje MTHFR i PAI-1( choć z pierwsza ciąża nie było problemu) jestem od początku na lekach. Trzymam za Nas wszystkie kciuki
U mnie też 4 latka i mutacje, jedna strata a pierwsza ciąża bez problemów. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Termin na 4 października z USG 6+3, z OM na 8.10, 5+6, na kolejnej wizycie mamy zobaczyć jak rośnie i do której daty bliżej.
ale super! ❤️Wiesz,że i ja mam taki termin i tydzień?❤️ byłam dziś na drugiej wizycie. Pierwsza była u innego lekarza, nie mojego prowadzącego, i powiedział mi że to jest 6+3, bo duży zarodek i widac było serduszko. A dziś mój lekarz też powiedział że 6+3. 🤣 Bardziej ufam mojemu, choć miałam nadzieje, że bede tydzień do przodu. 🙂
 
Ja z witamin biorę teraz pregna start, chociaż już kończę i chyba zamówię sobie Pueria Uno bo tez mi się podoba skład . Dziewczyny czy zauważyliście u siebie jakąś zadyszkę albo problemy z oddychaniem ? U mnie od wczoraj jest masakra , wystarczy ze leciutko gdzieś podbiegne a zadyszka jakbym maraton przebiegła . W maseczce w pracy nie jestem w stanie wysiedzieć .
 
reklama
Dziewczyny ale się rozpisałyście, nie nadążam czytać [emoji1787]
ja właśnie wróciłam z pracy, a co do planów na weekend to chyba wybierzemy się na działke bo u nas (Belgia) jutro ma świecić słoneczko.
Czasem mi się jakby gorzej oddycha, jakby mi się płuca pomniejszyły...
 
Do góry