reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja te niepowsciagliwe wymioty u siebie podejrzewam i moja gin też, w poprzedniej ciąży miałam to samo... Ale ze względu na dość dobre wyniki krwi hospitalizacja nie była konieczna, dostalam tabletki przeciwwymiotne ale gin zastrzegła ze jedynie doraźnie, więc jak już koniecznie musiałam gdzieś wyjść to je brałam, ale rzadko.. Ale to było 5 lat temu, liczę że przez ten czas coś się zmieniło i może są jakieś bezpieczne leki... Nie wiem, dziś zapytam na wizycie, ale nie liczę na cuda :(
Współczuję ci. Znam dziewczynę która to miała w obu ciążach. 😔 Jak słuchałam przez co przechodziła miałam naprawdę gęsią skórkę. Koszmarne
 
reklama
Cześć Dziewczyny 🙂 czytam, że u Was dzisiaj z samopoczuciem średnio, u mnie nadal mdłości i teraz jeszcze dodatkowo ból głowy 😒 ale wróciłam dzisiaj po dwóch tygodniach zwolnienia do pracy, na początku było mi ciężko, ale teraz dochodzę do wniosku, że wolne być w pracy niż w siedzieć w domu 😀 chyba nie mam aż tyle czasu na myślenie o moich dolegliwościach i wmawiam sobie, że muszę dać radę i mi to pomaga 🙂
 
Ja NIFTY planuje zrobić jakos po prenatalnym usg, tak właśnie 14 tydzień około. Bez względu na idealne usg i tak NIFTY będę robić, po dobrym wyniku już będę w pełni szczęścia powoli kupować jakieś piękne pierdoły dla syna lub córy które będzie już miało imię 😄
 
Tak, podobnie jak @O_laa
Chce miec tyle pewnosci, ile sie da, ze wszystko ok 🙂
No ja właśnie też sie zastanawiałam nad dwiema opcjami.. jeszcze nad tym pomyślę. Jedna szwagierka robiła oba badania, w obu ciążach, zaś druga w obu ciążach tylko prenatalne🤷🏻‍♀️ Dlatego jedna mowi, ze mam zrobic, a druga że jak prenatalne beda ok to po co.
 
reklama
Tak piszecie o tych przeziębieniach... Ja byłam Chora około miesiąc temu w 6 tygodniu i już jest ok, dziś przychodzę do pracy a koleżanka cała zawalona katarem.... Szefostwu nie mówiłam jeszcze o ciąży, bo nie chce zbyt szybko, chciałam dopiero gdzieś po prenatalnych, ale koleżanki wiedzą i wkurza mnie ze przyszla chora do pracy i siedzi obok mnie... 😔
 
Do góry