reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Chcialam się podzielic super wiadomościa z wami. Co pisałam wam o ciężkich bólach brzucha i mdłościach w ostatnich dniach to dziś dla odmiany tylko delikatnie pobolewaja krzyze s ogólne samopoczucie bardzo dobre. Liczę że z każdym dniem będzie coraz lepiej 🥰 A u was jak dzisiejsze samopoczucie? 🙂🤔
Super , że u Ciebie lepiej😍

mnie cały czas pobolewa na dole , dodatkowo w dalszym ciągu brzuch jak balon🙈🎈
 
reklama
Zgodnie z kalkulatorem internetowym[emoji23] mam termin 23.10 co daje 5 tydzien ciąży, czy Was też tak potwornie mdli po 17/18 wieczorem? Mam wrazenie, ze cale jedzenie chce sie na sile wydostac, stosuje na razie pregne vomi, jeżeli w tych godzinach jezyem w pracy i jakos daje rade, ale obawiam sie, że to na dluzsza mete nie przejdzie. Macie jakies rady? Co same stosujecie? Szczerze mowiac na rynku obecnie nie ma zbyt wielu preparatów :/
U mnie wieczorem pojawiają się mdłości o godzinie 20.30 mniej więcej czyli akurat jak małego trzeba iść położyć spać [emoji23] więc ostatnio to obowiązek tatusia
Chcialam się podzielic super wiadomościa z wami. Co pisałam wam o ciężkich bólach brzucha i mdłościach w ostatnich dniach to dziś dla odmiany tylko delikatnie pobolewaja krzyze s ogólne samopoczucie bardzo dobre. Liczę że z każdym dniem będzie coraz lepiej [emoji3059] A u was jak dzisiejsze samopoczucie? [emoji846][emoji848]
Ja boję się mówić jak dziś się czuje. Wczoraj pochwalilam sie że od prawie dwóch dni nie wymiotowalam, że czuje się super bo przez weekend miałam wrażenie że byłam na kacu życia i w taki o to sposób wczoraj wieczorem zaczął się rollercoster i Przytulanki z muszla. Także wolę nie chwalić dnia przed zachodem słońca [emoji28]
 
Super , że u Ciebie lepiej😍

mnie cały czas pobolewa na dole , dodatkowo w dalszym ciągu brzuch jak balon🙈🎈
Ja wczoraj wyciągnęłam karton z legginsami i spodniami ciążowymi i tak śmigam... haha :D w nic innego się nie dopnę, też mi tak brzuch wysadziło. Jak mnie wczoraj koleżanka zapytała czy jestem w ciąży, to nie wiedziałam co powiedzieć, hahaha :D bo to przecież nie przez wielkość dzidzi ;)
 
Ja wczoraj wyciągnęłam karton z legginsami i spodniami ciążowymi i tak śmigam... haha :D w nic innego się nie dopnę, też mi tak brzuch wysadziło. Jak mnie wczoraj koleżanka zapytała czy jestem w ciąży, to nie wiedziałam co powiedzieć, hahaha :D bo to przecież nie przez wielkość dzidzi ;)
Z tydzień temu też ciągle miałam wydęty brzuch jak w 5 miesiącu 😀 od 3 dni w miarę normalny mam
 
reklama
Chcialam się podzielic super wiadomościa z wami. Co pisałam wam o ciężkich bólach brzucha i mdłościach w ostatnich dniach to dziś dla odmiany tylko delikatnie pobolewaja krzyze s ogólne samopoczucie bardzo dobre. Liczę że z każdym dniem będzie coraz lepiej 🥰 A u was jak dzisiejsze samopoczucie? 🙂🤔
Ja właśnie tez dzisiaj jakoś lepiej się czuję, póki co od wieczora mdłości nie mam, brzuch naradzie nie boli, tylko lekko w krzyżu łupie😂
No i cyce mnie bolą a sutki aż szczypią
 
Do góry