reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Trzymam kciuki mocno! Jezu ile to stresu! Ja ciągle w neta zaglądam i tylko się nakręcam niepotrzebnie, muszę wyluzowac 🙏 Daj znać jak będziesz miała wyniki ✊
U mnie niestety potwierdziło aie najgorsze beta spadła na 45,44 wiec to jeszcze nie mój czas, ale za wszytkie was tutaj trzymam kciuki i wspieram jak najbardziej sie da- odpoczywajcie 👍🏻🙂
 
Bardzo mi przykro [emoji173] Ściskam mocno..Znam niestety te emocje. Powodzenia [emoji8][emoji8][emoji8]
U mnie niestety potwierdziło aie najgorsze beta spadła na 45,44 wiec to jeszcze nie mój czas, ale za wszytkie was tutaj trzymam kciuki i wspieram jak najbardziej sie da- odpoczywajcie [emoji1303][emoji846]
 
U mnie niestety potwierdziło aie najgorsze beta spadła na 45,44 wiec to jeszcze nie mój czas, ale za wszytkie was tutaj trzymam kciuki i wspieram jak najbardziej sie da- odpoczywajcie 👍🏻🙂
Przykro mi :( Obawiam się, że ja jutro po beciie też tak będę miała :/ 3mam kciuki za następny raz ✊🙏
 
Trzymam kciuki. Nic nie jest przesądzone. Znam różne historie. Jeszcze ma prawo się wszystko rozkręcić. Może miałaś ciut później owulację. Myśl pozytywnie! Tylko tak możesz pomóc fasolce [emoji173]
Mam jakoś tak przeczucie. Tak sobie myślę, że już powinnam mieć pęcherzyk bo to zaraz 6tc a ja mam betę 282. No nic jutro się okaże
 
reklama
Kurczę faktycznie trochę chyba niska beta jak na 6 tydzień, ja w poniedziałek badalam to drugi raz to było 4+2 i betę 300 miałam ale może faktycznie tak jak Aga pisze i owulacja była później? Wiesz kiedy miałaś owulacje dokładnie?
Mam jakoś tak przeczucie. Tak sobie myślę, że już powinnam mieć pęcherzyk bo to zaraz 6tc a ja mam betę 282. No nic jutro się okaże
 
Do góry