reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2021

Przepiękna beta, zazdroszczę. Ja w piątek 29.01 miałam 603, dzis 1.02 1563. Niby wg kalkulatora w normie, ale boje sie

Właśnie to miał być ostatni raz, ale teraz to ju sama nie wiem. JEszcze dziś przestały mnie boleć piersi, wcześniej bardzo mi dokuczały, spać nie mogłam na boku...
Nie martw się ją też tak mam, że np. rano mnie nie bola, w ogóle zmalaly a wieczorem znowu rwa
 
reklama
Och oby, wczoraj wieczorem to miałam apogeum, płakałam jak głupia w sumie bez powodu a zaraz się uspokoiłam i zasnęłam 🤷‍♀️ Mój mąż to już nie wie jak ma reagować chodzi biedny jak na szpilkach 🤭
Mój tak samo, dzisiaj rano bylam szybko zrobić betę ale nastawiam się, że może byc różnie bo niestety plamienie nie ustało;( dzwoniłam do mojego lekarza troche mnie uspokoił ale kazal czekac na betę i wyniki.
 
Mój tak samo, dzisiaj rano bylam szybko zrobić betę ale nastawiam się, że może byc różnie bo niestety plamienie nie ustało;( dzwoniłam do mojego lekarza troche mnie uspokoił ale kazal czekac na betę i wyniki.
Trzymam kciuki mocno! Jezu ile to stresu! Ja ciągle w neta zaglądam i tylko się nakręcam niepotrzebnie, muszę wyluzowac 🙏 Daj znać jak będziesz miała wyniki ✊
 
Ja się nie przywitałam w sumie [emoji28] przepraszam [emoji847]

Cześć dziewczyny, ja według ostatniej miesiączki dziś 4+1. Betę robiłam wczoraj i wyszła 63.6, także trochę się zdziwiłam, ze faktycznie się udało [emoji85] jutro planuje iść na druga, zobaczyć czy rośnie [emoji4]

Na kiedy planujecie pierwsza wizytę u lekarza?
 
Ostatnia edycja:
@meraja witaj.
Ja już byłam w 4+4 (mam zapalenie pęcherza i musiałam iść po antybiotyk).
Kolejna wizyta 15go, w 6+4.

Trzymam kciuki za wasze badania poziomu bety hcg. Mnie zawsze było szkoda kasy na badanie 😜
 
Ja się nie przywitałam w sumie [emoji28] przepraszam [emoji847]

Cześć dziewczyny, ja według ostatniej miesiączki dziś 4+0. Betę robiłam wczoraj i wyszła 63.6, także trochę się zdziwiłam, ze faktycznie się udało [emoji85] jutro planuje iść na druga, zobaczyć czy rośnie [emoji4]

Na kiedy planujecie pierwsza wizytę u lekarza?

Cześć ❤️
Ja też już byłam w 4+4 bo miałam infekcje.
Teraz idę 11.02 to będzie 6+4
Bety nie robiłam żeby się nie stresować :)
 
Ja się nie przywitałam w sumie [emoji28] przepraszam [emoji847]

Cześć dziewczyny, ja według ostatniej miesiączki dziś 4+0. Betę robiłam wczoraj i wyszła 63.6, także trochę się zdziwiłam, ze faktycznie się udało [emoji85] jutro planuje iść na druga, zobaczyć czy rośnie [emoji4]

Na kiedy planujecie pierwsza wizytę u lekarza?
Ja byłam 5+0 i nic nie było widać teraz mam wizytę jak będzie 7+1
 
reklama
A jak się czujecie tak emocjonalnie ? Więcej w Was radości czy jednak jeszcze obaw czy wszystko będzie ok ? Ja nie ukrywam że dla mnie to trudny czas i mam w sobie dużo niepokoju. Patrząc po tym że też latacie na betę domyślam się że też macie stresik .
 
Do góry