reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny [emoji3060]

Nieśmiało się witam z Wami. U mnie dziś 3+2. Wczoraj 2 pozytywne testy ciążowe. Beta 378. Owu miałam już w 8 dc. czyli 14 dni temu. Ekspresowy miałam ten cykl. W listopadzie straciłam ciążę więc radość miesza się ze strachem. Jestem obstawiona lekami. Mam nadzieję że się uda i będzie ok [emoji4][emoji4][emoji4] Gratuluję Wam bardzo i liczę że ten wątek będzie fajną przestrzenią dla nas.

Witaj 😊
Trzeba myslec ze wszystko bedzie dobrze.
Ja jestem po cp i biochemicznej ale wierze ze ta bedzie juz prawidłowa zdrowa ciaza😊
Jakie leki bierzesz? Ja od pozytywnego testu jestem na acardzie, encortonie i zastrzykach z heparyny, plus oczywiscie kwas foliowy i dha.
 
Witaj [emoji4]
Trzeba myslec ze wszystko bedzie dobrze.
Ja jestem po cp i biochemicznej ale wierze ze ta bedzie juz prawidłowa zdrowa ciaza[emoji4]
Jakie leki bierzesz? Ja od pozytywnego testu jestem na acardzie, encortonie i zastrzykach z heparyny, plus oczywiscie kwas foliowy i dha.
Suplementacja i leki - Letrox 100/125, jodid 200, D3, metylowane wit B w tym kwas foliowy, DHA EPA, cholina, wapń, cynk, selen, probiotyk, maślan sodu, inozytol, TMG, magnez, pyłek pszczeli, zakwas z buraka. Do tego Acard 150 i Clexane 0.4 (obecnie wchodzę na 0.6). Dodatkowo mam wlewy z intralipidu na wysokie komórki NK. Na dniach jeszcze zastrzyki z progestronem wejdą.
 
Suplementacja i leki - Letrox 100/125, jodid 200, D3, metylowane wit B w tym kwas foliowy, DHA EPA, cholina, wapń, cynk, selen, probiotyk, maślan sodu, inozytol, TMG, magnez, pyłek pszczeli, zakwas z buraka. Do tego Acard 150 i Clexane 0.4 (obecnie wchodzę na 0.6). Dodatkowo mam wlewy z intralipidu na wysokie komórki NK. Na dniach jeszcze zastrzyki z progestronem wejdą.

Dużo tego, ale czego się nie zrobi dla upragnionego dzieciątka, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)
 
Witam :), u mnie test pozytywny od poniedziałku. W następną środę idę na pierwsze USG aby potwierdzić ciążę. Mam nadzieję, że już coś będzie widać :).

Czesc :) a ktory to bedzie tydzien ? Ja mam pierwsza wizyte 5+3 i wlasnie nie wiem czy nie za wczesnie, chociaz z drugiej strony dluzej chyba i tak bym nie wytrzymała :)
Bylas na becie?
 
Czesc :) a ktory to bedzie tydzien ? Ja mam pierwsza wizyte 5+3 i wlasnie nie wiem czy nie za wczesnie, chociaz z drugiej strony dluzej chyba i tak bym nie wytrzymała :)
Bylas na becie?
To będzie dopiero koniec 5 tygodnia/ początek 6 tygodnia, ale lekarz zlecił USG aby potwierdzić czy jest pęcherzyk ;). Jeśli wszystko będzie ok to następne USG w 7/8 tygodniu ciąży :)
 
reklama
Ja poczekam co mi powie lekarz przez telefon. W poprzedniej ciąży przeżywałam koszmar na tych wczesnych usg. Tym razem wolę iść 6+kilka dni ale może lekarz też będzie chciał potwierdzić pęcherzyk w macicy. Zobaczymy.
 
Do góry