reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Mogę dołączyć? Dopieto teraz geniusz że mnie wpadłam na pomysł dołączyć. Byłam na grupie wrześniowek 2019. Mam synka właśnie skończył 1.5 roku. Jestem obecnie 11+1. Plamienia man od początku ciazy biorę luteinę i duphaston. Mam 36 lat. Prenatalne Mam 6.04 przebieram nogami bo ostatnia wizyta była 10 marca. W pierwszej ciąży pracowałam do 5 miesiąca a teraz jestem na wychowawczym. Ganiam jak szalona za tym moim małym pędziwiatrem który nie usiądzie. W pierwszej ciąży tez czułam się inaczej teraz jest mi niesamowicie niedobrze a usiąść nie ma kiedy. Mam nadzieje że minie. Tez mam klucia w pochwoe któraś z Was pisała i ciągną jajniki i zakłują pamiętam ze za 1 razem tez tak było ale oczywiście stresuje mnie to trochę. Przyjmiecie mnie do tej zamkniętej grupy ?
 
Cześć dziewczyny, wysłałam prośbę o dołączenie do zamkniętej grupy. Jestem właśnie w 13 tygodniu ciąży, jutro mam pierwsze badanie prenatalne. Będę wdzięczna za przyjęcie mnie do grupy. Pozdrawiam ☺️
Hej. Może jutro dowiesz się jaka płeć maluszka 🙂 masz jakieś przeczucia kto u ciebie w brzuszku mieszka? Pisałaś wcześniej że kiepsko się czujesz, jak jest teraz?
 
Cześć dziewczyny, wysłałam prośbę o dołączenie do zamkniętej grupy. Jestem właśnie w 13 tygodniu ciąży, jutro mam pierwsze badanie prenatalne. Będę wdzięczna za przyjęcie mnie do grupy. Pozdrawiam ☺️
Kochana, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, jak dodanie Cie trochę potrwa :) Podejrzewam, że Cię weźmiemy za jakiś czas, ale potrzebujemy chwilę odsapnąć. Wczoraj na naszej gr stała się rzecz godna potępienia i dziewczyny chwilowo straciły zaufanie do nowych osób :( Bardzo mi przykro, że przez to, co się stało ucierpią osóbki takie, jak Ty.
 
Bardzo dziękuje, jest już coraz lepiej, mdłości mam tylko rano i powoli ustępuje zmęczenie. Cały czas byłam pewna, ze to dziewczynka, nawet powiedziałam mężowi, ze jeśli będzie chłopak to pozowow mu wybrać imię (bo byłam tak pewna), a w piątek byłam u mojej Pani Doktor, która prowadzi mi ciąże i mówi, ze wydaje jej się, ze kreska do góry i ze to będzie chłopak, ale jutro się pewnie okaże 😁
 

Załączniki

  • 27D2553D-264B-40F1-AA71-3DE92B745F02.jpeg
    27D2553D-264B-40F1-AA71-3DE92B745F02.jpeg
    67,9 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Kochana, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, jak dodanie Cie trochę potrwa :) Podejrzewam, że Cię weźmiemy za jakiś czas, ale potrzebujemy chwilę odsapnąć. Wczoraj na naszej gr stała się rzecz godna potępienia i dziewczyny chwilowo straciły zaufanie do nowych osób :( Bardzo mi przykro, że przez to, co się stało ucierpią osóbki takie, jak Ty.
Rozumiem, bardzo mi przykro bo nigdy nie złamałam regulaminu, a niejednokrotnie jak miałam problem to znalazłam rozwiązanie właśnie na tym forum, ale rozumiem decyzje ☺️
 

Załączniki

  • 347DF441-0CDC-43D7-8BA6-8FD353380F81.jpeg
    347DF441-0CDC-43D7-8BA6-8FD353380F81.jpeg
    67,9 KB · Wyświetleń: 43
Do góry