reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Czy Wy sobie możecie wyobrazić, ze ten mały 3latek powiedział mamie ze mam dzidzie w brzuchu i on do niego mówił 😱😱😱ja ***** nie mogę się pozbierać ,co za mały szaman 🤯🤯powiedziała ze pół roku temu mieli taka sama sytuacje pani w żłobku była w ciazy na początku i nie mówiła bo za wcześnie i on tez wyczuł, jakbym plaskacza dostała!!!!
Jezu kochany, dreszcze mnie przeszły od samego czytania 😱😱😱 ale bym się wystraszyła, ja pierdzielę!!!! Dla mnie takie tematy są w ogóle out of mind, ja raczej twardo stąpam po ziemi - w żadne duchy i siły nadprzyrodzone nie wierzę, dlatego jak ktoś znajomy mi opowiada taką schizolską sytuację to mi to burzy cały światopogląd 😁 i zawsze staram się jakoś to racjonalnie wytłumaczyć, ale tego to się nie da 😱😱😱
Ale jazda, co za dziecko!!
 
reklama
Czy Wy sobie możecie wyobrazić, ze ten mały 3latek powiedział mamie ze mam dzidzie w brzuchu i on do niego mówił 😱😱😱ja ***** nie mogę się pozbierać ,co za mały szaman 🤯🤯powiedziała ze pół roku temu mieli taka sama sytuacje pani w żłobku była w ciazy na początku i nie mówiła bo za wcześnie i on tez wyczuł, jakbym plaskacza dostała!!!!
Jakiś mały szaman 😅😅😅
 
Dziewczyny, mnie nie było 1 dzień na forum, a tyle do nadrobienia 😅😅

co do tych bólów jajników i „ciągnięcia” ja miałam takie silne uczucie miedzy 4-7 tygodniem i lekarz mi pwoiedzial ze to normalne. Tam się wszystko rozciąga i dostosowuje, jajniki pracują pod wpływem zmian hormonalnych. Dopóki to jest uczucie „ciągnięcia” to jest OK, a z bólem ostrym na pewno lepiej jechac do lekarza/szpitala

ten mały 3-latek co odkrył ciąże to mnie zafascynował- ja lubie takie historie 😅😅♥️♥️ Moim zdaniem to dowód na to ze wokół nas często dzieją się rzeczy, których nie rozumiemy i jest w tym coś pięknego, ze nie wszystko jest takie oczywiste, proste do wyjaśnienie, racjonalne tylko jest w tym jakaś MAGIA

PS. U mnie dzisiaj 11+0 - odliczam już dni do końca 1 trymestru, wizyta za ponad tydzień, mam nadzieje ze z moim małym ♥️ jest wszystko w porzadku i nadal pięknie bije i się rozwija
 
@Agnieszka_1988

1.PNG
 
Aaaa, a jeszcze co do tego swędzenia pochwy, to bym sprawdziła zapach. Jeśli zapach jest nieprzyjemny, to infekcja na 100% ale jeśli jest bezwonny to może rzeczywiście ten cukier 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Ale nie znam się aż tak 🤷‍♀️🤷‍♀️
U mnie jest bezwonny, no cholipa szkoda mi tej wizyty co była, ale juz trudno do 1 wytrzymam, bo to zaraz już. Dzisiaj pierwszy dzień wiosny a u nas brzydko ponuro i zimno 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ale mimo wszystko, Życzę Wam miłej i cieplutkiej niedzieli 😘😘😘
 
Dziewczyny, odebrałam wyniki badań.

Jeśli chodzi o różyczkę i cytomegalowirus, to w obu przypadkach przeciwciała w kl. IgG mam dodatnie, a w klasie IgM ujemne. To dobrze?

Toxoplasma gongii mam ujemne IgG i IgM - to znaczy, że nigdy się nie zakaziłam tak?
 
Dzień dobry, oczywiście pobudka była przed 7 bo czemu nie człowiek choruje cały tydzień a w niedziele się wyspać nie może, śnił mi się ten mały szaman, jak sobie przypomnę jego oczy jak za mną chodził z piętra w piętro i nic nie odpowiadał jak go zagadywałam (a dziecko naprawde słodkie, rozgadane).Teraz jestem przerażona, ale jego mama napisała mi ze pójdą z tym gdzies skoro to nie pierwsza akcja, ze tez mnie to musiało spotkać haha mój mówi „idz tam jak najszybciej się da może Ci płeć powie” 😂😂🤦‍♀️Chłopy...Ja zaraz się zbieram po świeże pieczywko dla mojej familiji ogarnę szybko zakupki, upichcę coś poleze i poczekam na te moje larwy niczego nie świadome...Czy jest szampan 0% alko?nie ten dla dzieci tylko wyglądający jak dla dorosłych?Chcialabym uczcić fakt iż już wieści pójdą w świat jak należy 😃ale jestem podekscytowana!!!Nooo i to rwanie w brzuchu jezu jakie to jest upierdliwe ale tylko jak się kładę do spania i w nocy w dzień bardzo rzadko to odczuwam ale nie przyjemne bardzo myśle ze skoro wszystkie to mamy to tak musi być i fajnie ze są wskazówki jak ograniczyć ten ból...
 

Załączniki

  • A46B0CCE-32D9-4F4A-8CCE-33910EC27AB0.png
    A46B0CCE-32D9-4F4A-8CCE-33910EC27AB0.png
    96,4 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Co do szampana to na pewno w Lidlu jest CIN CIN 0%, kupowałam też w Rossmanie.
Ale dzisiaj niedziela niehandlowa, więc nie wiem gdzie Ci się uda to dorwać. Może jakaś Żabka? 😁
 
Do góry