reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
ja zrobilam w 2015 moze 16 ;p teoria 1 proba jazda 2, doszlam do wniosku ze to nie na moje nerwy. Ja za kolkiem ;p uwaga tresci wulgarne

Ja sobie nie wyobrażam życia bez auta albo chociaż motocykla 🙈chociaż motocykl to bardziej hobby, bo jednak 4 koła wygodniejsze... nawet do sklepu po bułki idę samochodem 😀
Dziewczyny z II kreseczkami, wszystkie mialyscie plamienie implantacyjne?
Nie. Tylko w dniu miesiączki delikatnie beżowy śluz.
Dzisiaj u mnie 6+5 i dwa razy przy podcieraniu zauważyłam w takie delikatnie brązowe niteczki w śluzie. Już się martwię i boję, a wizytę za tydzień 😔
Brązowe to jakaś „stara” krew. W sumie to troszkę lepiej. Ale! Nie przejmuj się niteczkami. Teraz hormony mogą szaleć tak, ze organizm chce ale nie dopuszcza do miesiączki. Ja prawdopodobnie właśnie tak miałam. Wylała się ze mnie żywa krew. Wpisałam wtedy ciąże na straty, a następnego dnia zobaczyłam cudowne serducho! ❤️ Będzie dobrze. Bądź spokojna 😘
 
ja zrobilam w 2015 moze 16 ;p teoria 1 proba jazda 2, doszlam do wniosku ze to nie na moje nerwy. Ja za kolkiem ;p uwaga tresci wulgarne

A to ja w przypadku prawka i prowadzenia auta mam jak @Rebelia z ciążą - nietypowo 😁 uwielbiam prowadzić w każdych warunkach, większością samochodów. Od zawsze powtarzam, że gdyby nie obecna praca to mogłabym jeździć na kurierce albo jako taxi 😁 byleby dużo samochodem.
 
A to ja w przypadku prawka i prowadzenia auta mam jak @Rebelia z ciążą - nietypowo 😁 uwielbiam prowadzić w każdych warunkach, większością samochodów. Od zawsze powtarzam, że gdyby nie obecna praca to mogłabym jeździć na kurierce albo jako taxi 😁 byleby dużo samochodem.
O taak! Zawsze o tym marzyłam hahah tylko ja chciałam na tiry 🙈 ale wtedy już życia nie ma niestety
 
reklama
Ja jutro zaczynam 10 tydzień i mdłości wróciły jak bumerang. A tak było pięknie [emoji24] Półtora tygodnia życia w dobrym komforcie czyli nudności i ból brzucha dopiero od 18. A teraz znów całą dobę [emoji3077]
Ja dzisiaj też zaczynam 10 tydzień i od jakiś 3 tygodni jest tylko coraz gorzej. Leżę jak błoto, mój dzień to łóżko /kanapa i powtarzam ciągle, że już mam dosyć. 😊Wyglądam jak zombie, prawie nie jem. Szczęśliwie od tygodnia jestem na zwolnieniu i mecze się trochę mniej, ale mam wrażenie, że moje cierpienia się nigdy nie skończą. 😊Czuje się w miarę dobrze rano do 11-12 max i później cały dzień i cała noc mdłości, wymioty, i siusiu co chwilę.🙄
 
Do góry