reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dokładnie ja też wolę jak szaleje przynajmniej wiem że jest wszystko dobrze 😊 Bo jak bywa dzień że jest mniej aktywny to już człowiek wariuje i wymyśla sobie w głowie głupoty 🤔🤔
Zgadza się...ja nawet raz pojechałam na IP bo nie czułam ruchów.... wystarczyło że położna zbadała tętno i powiedziała że wszystko jest ok i momentalnie znowu zaczekam czuć:) taka magia stresu i wkręcania sobie negatywnych myśli:)
 
A ja się zastanawiam co to znaczy "zbyt gwałtowne ruchy dziecka".... wyjaśnił wam lekarz? Bo mi mówi że trzeba zdać się na intuicję a moja spanikowana intuicja ma tendencję do zawodzenia :)
 
Hej dziewczyny !
Mam pytanie czy któraś z was spotkała się z bólem żeber w ciąży ? Od 2 dni bolą mnie lewa strona pod żebrami . Najgorzej jak sie schyle albo chce się przekręcić i przy dotyku
 
Hej dziewczyny !
Mam pytanie czy któraś z was spotkała się z bólem żeber w ciąży ? Od 2 dni bolą mnie lewa strona pod żebrami . Najgorzej jak sie schyle albo chce się przekręcić i przy dotyku
Tak, mnie dwa dni bolały zebra ale z prawej strony. Dziś już lepiej. Chyba dzidzia tam się tak ułożyła..
 
reklama
Do góry