reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

O kochana! Jaki dokladnie robisz ten test, jakiej firmy i jaki pakiet? Oglupiec kozna tyle tego wszytskiego, a chce dzis poinformowac moja gin

Robiłam u tego operatora - masz placówki w większości miast :)
Płaciłam 2300 zł, wyniki do tygodnia chociaż jest szansa na piątek :)
 
reklama
Pobolewa Was jeszcze brzuch od czasu do czasu? Mnie od 2 dni właśnie kilka razy w ciągu dnia boli brzuch. Po bokach w okolicy jajnikow oraz w dole trochę jakby okresowo [emoji17]
Też tak mam , nawet dość często . Samo podbrzusze na środku może jakoś często mnie nie boli , ale właśnie w miejscach jajników dość często , ale nie niepokoi mnie to bardzo bo nie jest to silny ból i w porównaniu do kilka tygodni wcześniej, kiedy hormony zaczęły buzować, zelżał jednak . Poza tym to normalne, tak mi powiedział lekarz . Nawet jak kicham czasem to mnie nieźle zaboli po bokach właśnie ,więc myślę , że możesz być spokojna .
 
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze 😊 nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem 🤷‍♂️ chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.

😂😂😂 tak się chyba kończą te dziewczynki na 80%

Gratulacje, super że wszystko ok :)
 
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze [emoji4] nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem 🤷‍♂️ chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.

Kurcze, identycznie jak ja [emoji7] Wiem co czujesz, ale jednak mimo wszystko niesamowite uczucie być tak zaskoczonym [emoji16] Synki będą [emoji173]️
 
Ale napisałyście przez weekend :)
Ja biorę Prenatal Uno. Później Prenatal Duo. Tak też brałam w 1 ciąży. Tylko teraz już nie wiem od kiedy Duo. Od 13tc. Czyli 13+0 tak?
I nie gniewajcie się, ale śmiać mi się chciało jak tu wiele dziewczyn w okolicach 11tc pisało, że będzie dziewczynka ;) przecież na tym etapie to można zgadywać tylko.
Ja myślę, że na prenatalnych można najwcześniej próbować określić płeć. I to pod warunkiem, że lekarz jest dobrym specjalistą, ma dobry sprzęt i dziecko się odpowiednio ułoży.
 
reklama
Do góry