reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Widzę, że jesteś bardzo przekonana, że dochodzi do tego, do czego wydaje Ci się, że dochodzi, ale nazwy nie chcę używać. Według mnie dobrze dziewczyny Ci radzą, aby iść jutro do ginekologa i poprosić o konsultację i USG. Bądź co bądź w tym momencie sama siebie diagnozujesz, a od diagnozy jest Twój lekarz prowadzący specjalista. W dodatku diagnozujesz siebie tylko na podstawie małego przyrostu bety. Nie odbieraj tego jako atak, bo na pewno teraz jesteś rozstrzęsiona. Po prostu zanim uznasz, że to koniec, zrób USG. Według mnie jak najszybciej a nie w poniedziałek. A co jeśli dzieje się coś złego, ale można temu zaradzić? Tego nie wiesz...

kochana ja wiem że chcesz i radzisz dobrze i oczywiście usg zrobię bo bez tego ruchy są za bardzo ryzykowne.
poprostu (o ile to nie błąd labu) to przy takim braku wzrostu usg nie ma prawa pokazać czegoś innego. Co innego gdyby stają sytuacja zaistniała w 9-10 tygodniu, ale nie w 6 :(
 
kochana ja wiem że chcesz i radzisz dobrze i oczywiście usg zrobię bo bez tego ruchy są za bardzo ryzykowne.
poprostu (o ile to nie błąd labu) to przy takim braku wzrostu usg nie ma prawa pokazać czegoś innego. Co innego gdyby stają sytuacja zaistniała w 9-10 tygodniu, ale nie w 6 :(
Ja wiem, ja to wszystko rozumiem, ale natura bywa przewrotna, zawsze trzeba mieć nadzieję i robić co w naszej mocy i jak najszybciej się da 😘
 
Ja się z wami żegnam 🙂
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać 🙂
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną ❤️ Napewno o tej grupie pomyśle w październiku 😊
 
Ja się z wami żegnam 🙂
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać 🙂
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną ❤️ Napewno o tej grupie pomyśle w październiku 😊
Bardzo mi przykro :(
 
Ja się z wami żegnam [emoji846]
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać [emoji846]
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną [emoji3590] Napewno o tej grupie pomyśle w październiku [emoji4]
Współczuję... Nie ma słów by opisać ten ból... Znam to...
 
reklama
Ja się z wami żegnam [emoji846]
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać [emoji846]
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną [emoji3590] Napewno o tej grupie pomyśle w październiku [emoji4]
Tulę
 
Do góry