reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Juz wam opisuje i od razu zaznacze ze to tylko tyle co pamietam z wizyty i z tego co on mowil. Beta z 3.02 1614 dla przypomnienia.

1. Stwierdzil ze jest pecherzyk ciazowy z cialkem zoltym. Po zmierzeniu stwierdzil ze wychodzi 7w6d ( czyli mamy w tym tydzien roznicy, co jest raczej nie moziwe)
2. Jajniki 23 i 16 (nie znam sie wiec nie wiem czy to duza rozbieznosc
3. Pozniej zaczal mowic cos o drugim pecherzyku/zarodku ale bez zadnych konkretow i informacji.
4. Serduszka nie stwierdzil.
5. W nerwach pojechalam zrobic bete.... wyniki pozniej po takim czasie nie miarodajne ale ok.

Wg apki 6+6
 
reklama
Weź kochana nasram na dziada! To jakiś idiota A nie lekarz! Sam nie wie czy są dwa zarodki czy jeden? I 7t6d chyba coś nie tak. Miałabyś owu od razu po okresie? Dziwne... miałaś wyższa bete niż ja więc pewnie zagniezdzenie było szybciej Ale tydzień raczej nie możliwe. Nie martw się. Jedź prywatnie A napewno wszystko ok [emoji173][emoji7] Trzymam kciuki [emoji109][emoji109] Ja tak Ci pisze A sama tutaj stan w gatki [emoji33][emoji23]
Juz wam opisuje i od razu zaznacze ze to tylko tyle co pamietam z wizyty i z tego co on mowil. Beta z 3.02 1614 dla przypomnienia.

1. Stwierdzil ze jest pecherzyk ciazowy z cialkem zoltym. Po zmierzeniu stwierdzil ze wychodzi 7w6d ( czyli mamy w tym tydzien roznicy, co jest raczej nie moziwe)
2. Jajniki 23 i 16 (nie znam sie wiec nie wiem czy to duza rozbieznosc
3. Pozniej zaczal mowic cos o drugim pecherzyku/zarodku ale bez zadnych konkretow i informacji.
4. Serduszka nie stwierdzil.
5. W nerwach pojechalam zrobic bete.... wyniki pozniej po takim czasie nie miarodajne ale ok.

Wg apki 6+6
 
Juz wam opisuje i od razu zaznacze ze to tylko tyle co pamietam z wizyty i z tego co on mowil. Beta z 3.02 1614 dla przypomnienia.

1. Stwierdzil ze jest pecherzyk ciazowy z cialkem zoltym. Po zmierzeniu stwierdzil ze wychodzi 7w6d ( czyli mamy w tym tydzien roznicy, co jest raczej nie moziwe)
2. Jajniki 23 i 16 (nie znam sie wiec nie wiem czy to duza rozbieznosc
3. Pozniej zaczal mowic cos o drugim pecherzyku/zarodku ale bez zadnych konkretow i informacji.
4. Serduszka nie stwierdzil.
5. W nerwach pojechalam zrobic bete.... wyniki pozniej po takim czasie nie miarodajne ale ok.

Wg apki 6+6
Czyli wprowadził chaos . Masakra.
 
Juz wam opisuje i od razu zaznacze ze to tylko tyle co pamietam z wizyty i z tego co on mowil. Beta z 3.02 1614 dla przypomnienia.

1. Stwierdzil ze jest pecherzyk ciazowy z cialkem zoltym. Po zmierzeniu stwierdzil ze wychodzi 7w6d ( czyli mamy w tym tydzien roznicy, co jest raczej nie moziwe)
2. Jajniki 23 i 16 (nie znam sie wiec nie wiem czy to duza rozbieznosc
3. Pozniej zaczal mowic cos o drugim pecherzyku/zarodku ale bez zadnych konkretow i informacji.
4. Serduszka nie stwierdzil.
5. W nerwach pojechalam zrobic bete.... wyniki pozniej po takim czasie nie miarodajne ale ok.

Wg apki 6+6
Dobrze, że idziesz do innego lekarza, dowiesz się co z tymi dwoma pęcherzykami (bliźniaki? Ale by było [emoji16]). Nie wiem jak mu to wyszło, że ciąża jest starsza, ale może błąd pomiaru przez stary sprzęt? Hmm Na serduszko jest jeszcze czas, może się pojawić w każdej chwili. Jesteś 6+6, ja byłam 6+3 i tez nie było jeszcze serduszka. Macie czas :) wiem, że łatwo się mówi, ale uspokój nerwy. Może jak drugi lekarz odpowie szczegółowo na Twoje pytania poczujesz się lepiej. Powodzenia. Daj znać [emoji8]
 
Dam znac jak wczesniej zawalu nie dostane...
Dobrze, że idziesz do innego lekarza, dowiesz się co z tymi dwoma pęcherzykami (bliźniaki? Ale by było [emoji16]). Nie wiem jak mu to wyszło, że ciąża jest starsza, ale może błąd pomiaru przez stary sprzęt? Hmm Na serduszko jest jeszcze czas, może się pojawić w każdej chwili. Jesteś 6+6, ja byłam 6+3 i tez nie było jeszcze serduszka. Macie czas :) wiem, że łatwo się mówi, ale uspokój nerwy. Może jak drugi lekarz odpowie szczegółowo na Twoje pytania poczujesz się lepiej. Powodzenia. Daj znać [emoji8]
 
reklama
Ja 16.30 idę do ogólnego dzisiaj,nie ma mojej więc inny mnie przyjmie.
Chce l4,bo po wczorajszej pracy wieczorem i rano strasznie ciągnął mnie dół i bolał krzyż.
Gin dopiero 25.02.
Żeby tylko mi dał. Wezmę usg i betę,bo karty jeszcze nie mam założonej.
 
Do góry