reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ohhh tak leżę sobie i myślę jak bardzo bym już chciała być na tej wizycie i chociaż zobaczyć ten mały migający pikselek... Usłyszeć, że wszystko jest dobrze ❤️
Jutro rano chyba skocze do labo na badania krwii żeby już na wizytę mieć gotowe te d'dimery, próby wątrobowe i może betę sobie strzele jeszcze, a co! 😂 Ostatnia beta była robiona 5.02 i wyszło 93.44 na dwa dni przed dniem spodziewanej @. Jutro już będzie 7 dni spóźnienia i ciekawa jaka beta będzie 😃
 
Nie myśl o tym po prostu. Odetnij się od tych złych myśli, oddychaj i włącz pozytywne myślenie. Bo zamiast na porodówce to wyladujesz w pokoju bez klamek 🙂. Jutro o wszystko wypytasz doktorka a teraz chill... Wejdź pod koc, poczytaj książkę, napij się herbatki i nie rozkminiaj tego co może pójść nie tak ❤️
Takie proste a takie trudne, ale masz rację, jutro wypytam się o wszystko ginekologa 😊❤️🙈
 
Ech, ja już nic nie rozumiem i totalnie oszalałam... mam napisane na usg GS 8.0mm a CRL 0.8mm, czyli jednak za mały? Ajj fizia z tym wszystkim można dostać:((
Nie martw się, na pewno jest wszystko dobrze.. takiego dzidziusia ciężko zmierzyć, bo tak naprawdę dopiero pojawia się na usg charakterystyczny "pierścionek" jak to mój lekarz mówi.. skoro powiedział, że wszystko jest dobrze, to tak jest, nic się nie martw ☺️☺️
 
Ohhh tak leżę sobie i myślę jak bardzo bym już chciała być na tej wizycie i chociaż zobaczyć ten mały migający pikselek... Usłyszeć, że wszystko jest dobrze ❤️
Jutro rano chyba skocze do labo na badania krwii żeby już na wizytę mieć gotowe te d'dimery, próby wątrobowe i może betę sobie strzele jeszcze, a co! 😂 Ostatnia beta była robiona 5.02 i wyszło 93.44 na dwa dni przed dniem spodziewanej @. Jutro już będzie 7 dni spóźnienia i ciekawa jaka beta będzie 😃
Na bank duuuża 😍
 
A co to przysmak świętokrzyski [emoji16][emoji16]??

IMG_1887.JPG


Takie coś, kupujesz gotowy - wyglada jak makaron a na gorącym tłuszczu rośnie i smakuje jak prażynki. Ja posypuje jeszcze przyprawami - dziś przyprawa do kurczaka
 
reklama
A ja kazalam dzis M kupic sledzie opiekane...zapytal czy to pierwsza zachcianka i w sumie nie wiem :cool2:
No mam smaka jak jasny...no ;)
 
Do góry