reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
@październikowe_love są na rynku dostępne różne testy dla tego badania, które fachowo nazywa się NIPT (badanie wolnego płodowego DNA z krwi mamy). Ceny zależne są od zakresu testu, niektóre sprawdzają tylko trzy podstawowe trisomie, jak Pappa, a inne są poszerzone o inne ryzykowne schorzenia. Ceny w zależności od badania i kliniki wahają się pomiędzy 1500 a 3000 zł. Wiem, że niestety nie każdy może sobie pozwolić na to badanie, a szkoda. O ile mniej miałybyśmy stresów, gdyby to badanie było refundowane. Podobnie niektóre placówki ubezpieczeniowe w Niemczech, czy USA już to badanie refundują. Może nasze ewentualne córki doczekają się tego badania w pakiecie refundowanym ;)
 
(10+0)
Czesc Wam ;) zaczynamy z fadolą nowy tydzień :) mąż zawiózł młodego do przedszkola, czekam na niego ze śniadankiem :)
Już nie wiem kto co pisał....
Dziewczyny współczuje Wam poprzednich strat :( nie wiem jak to jest i mam nadzieję że nigdy się nie dowiem ale nie możecie tak się nastawiać! Pamiętajcie czasami wiara czyni cuda:) do tej pory z tą ciążą u Was ok więc musicie zmienić nastawienie! Zamartwianie się nie jest dobre dla fasoli a tym bardziej dla Was samych! Cieszcie się każdym dniem ho i tak nikt z nas nie ma wpływu na to co będzie....
Mój Alan miał 3200 i 53cm.
Co do 500+ to właśnie mąż mi coś rano mowił ale szczerze nie chce mi się w to wierzyć.
 
(10+0)
Czesc Wam ;) zaczynamy z fadolą nowy tydzień :) mąż zawiózł młodego do przedszkola, czekam na niego ze śniadankiem :)
Już nie wiem kto co pisał....
Dziewczyny współczuje Wam poprzednich strat :( nie wiem jak to jest i mam nadzieję że nigdy się nie dowiem ale nie możecie tak się nastawiać! Pamiętajcie czasami wiara czyni cuda:) do tej pory z tą ciążą u Was ok więc musicie zmienić nastawienie! Zamartwianie się nie jest dobre dla fasoli a tym bardziej dla Was samych! Cieszcie się każdym dniem ho i tak nikt z nas nie ma wpływu na to co będzie....
Mój Alan miał 3200 i 53cm.
Co do 500+ to właśnie mąż mi coś rano mowił ale szczerze nie chce mi się w to wierzyć.

Cześć
Ja też dzisiaj zaczynam kolejny tydzień (10+0). Zobaczymy czy się potwierdzi na prenatalnym. Kiedy masz termin?

Miłego dnia dziewczyny i spróbujcie się nie zamartwiać, tylko cieszyć każdym dniem. Wiem, łatwo się mówi, mnie też dopadają czarne myśli, ale trzeba zachować spokój, zrelaksować się. Dzisiaj pięknie świeci słońce. Może spacer? :)
 
8+2
Dzień dobry
ja znowu w nocy miałam krew przy sikaniu i już czarny scenariusz w głowie siedzi :(
W ogóle wczoraj byłam na pierwszych badaniach z krwi i prawie 250 poszło :/
ja nie mam zamiaru robić żadnych dodatkowych testów
Właśnie biorę się za śniadanie- Nutella :)
 
8+6
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj od rana paskudnie się czuję, ale dotarłam do pracy, jeszcze jutro i tydzień urlopu. [emoji16]
Jeżeli chodzi o badania, to ja zostaję przy prenatalnych, zobaczymy co będzie, ale jestem w miarę spokojna.
500 + to temat bardzo gorący w naszym kraju, nie nastawiam się w ogóle.
 
10+0 jest nas chyba 3 w tym samym tyg
Ja miałam ciężka noc boli mnie od wczoraj głowa i jeszcze brzuch z prawej strony przez co nie mogłam spać. :(
O tym opodatkowaniu też nie słyszałam.
 
reklama
Witam i ja :) u mnie 6t3d i dzisiaj widzieliśmy dwa bociany lecace obok siebie, mój mówi kochanie lecą nad naszym samochodem a ja do niego : żeby to nie było jakieś przeznaczenie :-D wy już tak fajnie wysoko w ciąży :)
O opodatkowaniu też nie słyszałam ale fajnie :)
 
Do góry