reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

No właśnie, ja na forum przesiadywałam również w poprzednich ciążach i dziewczyny które były na forum mam również w znajomości na fb i utrzymaujemy kontakt :) ale dziwne że jedne drugiej zazdrości czy co, taka zawiść i po co trzeba się nauczyć cieszyć również z czyjegoś szczęścia :)
Czekam pod gabinetem i tak mnie mdli ten zapach że poezja :baffled:

Ja zrobię te prenatalne bo tak mi zalecił doktor, w poprzednich ciążach byłam młodsza więc wiadomo że nie było :)
Mi lekarz zalecił ze względu na poronienie wiekowo to jeszcze jakieś 10lat jeśli się nie mylę.
Zawiści i zazdrości też nie rozumie poznałam w szpitalu dziewczynę obie z krwiakiem ja poronilam ona urodziła zdrowe dzieciątko i bardzo miło jest mieć kontakt.
A co myślicie o opryszce? Pierwszy raz miałam na samym początku ciąży. I teraz trochę się tym wystraszyłam.
 
reklama
Mi lekarz zalecił ze względu na poronienie wiekowo to jeszcze jakieś 10lat jeśli się nie mylę.
Zawiści i zazdrości też nie rozumie poznałam w szpitalu dziewczynę obie z krwiakiem ja poronilam ona urodziła zdrowe dzieciątko i bardzo miło jest mieć kontakt.
A co myślicie o opryszce? Pierwszy raz miałam na samym początku ciąży. I teraz trochę się tym wystraszyłam.
Opryszczka jest chyba bardziej niebezpieczna dla noworodka, tak ja słyszałam :rolleyes2:
 
Mi lekarz zalecił ze względu na poronienie wiekowo to jeszcze jakieś 10lat jeśli się nie mylę.
Zawiści i zazdrości też nie rozumie poznałam w szpitalu dziewczynę obie z krwiakiem ja poronilam ona urodziła zdrowe dzieciątko i bardzo miło jest mieć kontakt.
A co myślicie o opryszce? Pierwszy raz miałam na samym początku ciąży. I teraz trochę się tym wystraszyłam.
Myślę, że nie ma co panikować. :)
 
I miałaś ją do tej pory dwa razy? Było jej dużo czy tylko taka smuga? Na bieliźnie czy wkładce nie masz?
Czerwona na papierze dwa razy to była taka jakby już rozcienczona plama na papierze a za drugim razem taki glutek mały jakby nie wiem jak to inaczej opisać. Na bieliźnie raz tylko pomiędzy Ale ciemno brązowe
w wynikach badań tez mi wyszła krew w moczu :/
 
Nasz wątek już przenieśli to może by zrobić osobny wątek z naszymi danymi ? Tzn osoba która by bo zrobiła to w pierwszej wiadomości zrobiła by taka nasza listę kto jest a tam imię ile dzieci skąd jest kiedy tp kiedy następna wizyta co można by było edytować a zawsze był by podgląd kto kiedy wizytuje i nie wiem co tam jeszcze ;)
 
Nasz wątek już przenieśli to może by zrobić osobny wątek z naszymi danymi ? Tzn osoba która by bo zrobiła to w pierwszej wiadomości zrobiła by taka nasza listę kto jest a tam imię ile dzieci skąd jest kiedy tp kiedy następna wizyta co można by było edytować a zawsze był by podgląd kto kiedy wizytuje i nie wiem co tam jeszcze ;)
Czyli to jest konkretnie krew w moczu a nie z dróg rodnych?
 
Co do opryszczki to nie wiem, nie za bardzo się wczytywałam. Ja wirusa mam od dawna i co jakiś czas mi wyskakuje. W poprzednich ciążach miałam. W tej jeszcze nie.
 
reklama
Co do opryszczki to nie wiem, nie za bardzo się wczytywałam. Ja wirusa mam od dawna i co jakiś czas mi wyskakuje. W poprzednich ciążach miałam. W tej jeszcze nie.
Ja nigdy nie miałam i dopiero pierwszy raz w ciąży mi wyskoczyła i matkaroku napisała o tej opryszce i trochę się zaniepokoilam.
 
Do góry