reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wody mi odeszły [emoji23] leżęna porodowce właśnie. Dobrze ze jestem w szpitalu bo nie sądziłam że tego tyle a tu w domu nowy materac, nowe auto wszystko bym zachlastala [emoji23][emoji23][emoji23] (żartuję).
Trzymajcie kciuki żeby poród trwał krótko w porównaniu do tego że tyle tu lezalam
Powodzenia [emoji110] [emoji110] mam nadzieję,że już jesteś po, i tulisz Stasia [emoji5]
 
Sandra nic nie ruszyło? [emoji14] To wpadaj w te Beskidy na herbatkę do mnie :D
Do Ciebie tez chętnie wpadne [emoji173] tak masz tam pięknie. Podejrzewam że jeszcze przed porodem bym zdążyła, bo moj syn ma mnie gdzies [emoji23] Siedzi w brzuchu i nie ma zamiaru wyjsc. W ogole mam wrażenie ze on nawet w kanale rodnym nie jest bo jego czkawke dosc wysoko ostatnio czuje.
Uparty - na pewno nie za mna [emoji23][emoji23][emoji173]
 
Do Ciebie tez chętnie wpadne [emoji173] tak masz tam pięknie. Podejrzewam że jeszcze przed porodem bym zdążyła, bo moj syn ma mnie gdzies [emoji23] Siedzi w brzuchu i nie ma zamiaru wyjsc. W ogole mam wrażenie ze on nawet w kanale rodnym nie jest bo jego czkawke dosc wysoko ostatnio czuje.
Uparty - na pewno nie za mna [emoji23][emoji23][emoji173]
Wiecie gdzie ja czuje czkawke? W odbycie.... czuje jak mu podskakują plecki ale tam mega nisko też świetnie czuje [emoji23] [emoji23]
 
reklama
Do góry