reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Po 13.00 nasze skarby wydobyte!!
Anielka prawie 2600 g, Wojtus ponad 3000 g. Oboje 10 pkt Apgar.

Ma razie tylko sekunde ich widzialam. Ale zaraz zjezdzam z Oiomu na swoj oddzial i sie spotkamy tam mysle :)

Nie umiem foty dodac.
Oj kochana alez masz duze te swoje malenstwa jak.na blizniaki. Gratuluje mega!!! Dochodzcie do siebie i cieszcie sie soba. Czekamy na.wiecej wiesci.
 
GRATULUJĘ bliźniąt! ❤ :)

Ja się doczekałam u doktorka. Gbs zrobiony, cyto też. Także za tydzień po wyniki i mogę rodzić ;)

Dziś coś spać nie mogłam. Obudziłam się w środku nocy i tak czuwam. Ech... nie wiem po co i czemu ;) Muszę później odespać :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy to skurcze? Napina mi się brzuch u góry, Młody wbija się i wpycha pod żebra... wypycha cały brzuch. Brzuch twardnieje, lekki ból, kłucie idzie w dół brzucha w kierunku odbytu, muliże tak lekko jakby na miesiączke, jakby na biegunkę... Nigdy nie miałam skurczy więc nie wiem. Przy pierwszym nie miałam w ogóle skurczów.
 
I ja się pochwalę narodzinami synka Adasia :) jest z nami od zeszłej środy, nasze 3.83 kg i 55cm szczęścia. :)

Wszystkim mamom już "po" gratuluję, a tym jeszcze "przed" życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania.

P.S. nie sądziłam, że taki mały człowieczek potrafi zająć tyle czasu. :)
 
reklama
Do góry