reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wanda [emoji173]️ piękne imiona będą mieć :) ja nie lubiłam swojego w podstawówce, właściwie nawet nie wiem czemu. Potem jak już zmadrzalam to doceniłam i polubiłam ;)
O, jakie piękne imię masz [emoji1] Tak, ja będę mieć Kingę. Mam już Wandę, więc będą dwie księżniczki - krakowska i węgierska [emoji6] Choć bardzo nie lubię określania dziewczynek jako księżniczki, bo dla mnie to raczej negatywne określenie (księżniczki są w końcu roszczeniowe i pyskate).
 
reklama
Dzień dobry.. Po nocnej pobudzce na zgage obudziłam się ze zdretwialymi dłońmi, 2 dni temu bolała mnie jedna. Przeczytałam że w ciąży uaktywnia się ciesnia nadgarstka która mija po porodzie, wiąże się z zatrzymaniem płynów. Całe rączki mnie bolą :hmm: okropne uczucie.

Ktoś tak też ma?
Ja mam. Czasem tylko jedną A czasem dwie. Mi pomaga jak trzymam dłonie bezwładnie w dół z brzegu łóżka.
 
Dopiero doczytałam:)
Na gemini ja jednak tez biorę aspirator. Do tego dokladam tanrum rosa i szesciopak chusteczek nawilzanych dla niemowląt 6x60(poleca je srokaO). Od razu biorę też czopki glucerynowe dla mnie i malego(cena porownywalna stacjonarnie),płatki kosmetyczne dla maluchów,nappy fresh,majtki siateczkowe,nivea na kazda pogode i kilka rodzajów podpasek(cena porownywalna). I jeszcze jakieś pierdoły:)
Ja kupuję również w Asplaneta-wiele rzeczy taniej niż na gemini no u zalezy mi na butelkach w super cenie.


jakie to chusteczki?

UWAGA PRZEPIS NA LODY!!!

Link do: Orzechowe lody z solonym karmelem z daktyli - erVegan

Nie wiem już kto chciał, tyle osób pisało, że nie pamiętam.aby odznaczyć wszystkie.
Link do.przepisu powyzej.
Zrobiłam wczoraj.Dzis jest 11.06 i właśnie kończę ostatnia miskę...
Celowo rano nie kupiłam bananów i... Pewnie pójdę po drzemce małego.Mam nadzieję że.jak się nimi.przezre to już nie będzie chciała. Pytanie ile to zajmie...

mniami, lece obczajac przepis
 
Bije rekodry we wszystkim te negatywne i pozytywne, wyszlam w drugiej dobie po cc do domu ze wzgledu na moj stan psychiczny. W pierwszej dobie odciagalam 0,3ml co 3 h w drugiej dobie juz 30ml co 3 h. Dzis doba 3 a ja za jednym razem mam 60ml [emoji43] nasze male sukcesy. Synus stan dobry stabilny. Dzis w nocy rozeszlo sie szycie jechalam na IP zalozyli dodatkowy szew. O i o.
Zegnam sie dziewczyny. Bywajcie silne i zdrowe. Trzymajcie dzidzusie z calych sil w brzuszkach. Duzo zdrowia ! Powodzenia [emoji8]
W watku mojego syna byl skrajny wczesniak, ujawnili sie dopiero w okolicach PTP, gdy ich wypisywano ze szpitala, ale zostali w naszym wątku na kolejne lata, nawet obchodzili z nami roczek-w ich przypadku korygowany (potem juz roznice soe wyrownaly i obchodzili urodziny kilka miesiecy wczesniej niz pozostale dzieci w watku i nikomu to nie przeszkadzalo). Gdybys kiedykolwiek potrzebowala, pisz w naszym watku bez skrepowania.
 
reklama
Oskara i Hanie tez pamietam :) i Pole :) i wiem, ze dwie Liwie maja byc, jedna u Emol, a druga nie wiem [emoji85] Szymon chyba u Margonelki? I jedzcze jeden Szymon nie pamietam u kogo [emoji85] i imie Ida mi w glowie siedzi, ale tez nie potrafie do mamy przypisac [emoji85]
 
Do góry