reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć Dziewczyny, czy macie czasem takie kłucie w dole brzucha ? Byłam z tą sprawą u lekarza, nie wie co to jest i nic w tym temacie nie powiedział. Zastanawia mnie co to może być ? Któraś tak ma ? Wiecie coś ...??

Dodam że trwa to kilka sekund i mija.
Hej ;) mnie ostatnio szyjka bolała.. Dziwne uczucie. Ale gin sprawdził, że wszystko ok i stwierdził, że to spowodowane jest rosnącą ciazą. A takie klucia to pisałyśmy niedawno, że mamy przy nagłych zmianach pozycji.
 
reklama
Są niemowlęce ale letnie :) polecam aplikację Tropiciel Okazji - chyba wszystkie gazetki jakie wychodzą tam są. Będziecie na bieżąco :D
Ja ostatnio w kiku upolowalam za 19.99 kombinezonik. Choć mówiłam, że dopiero w lipcu zacznę zakupy:p w sam raz na wyjście ze szpitala będzie:)
 
A ja właśnie wróciłam z małej wyprawy z synem. Tydzień mnie męczył o przejażdżkę metrem (tak, tak uwielbia metro, a rzadko jezdzimy, bo nam w sumie nie po drodze), a że dziś nie jechał do przedszkola to go zabrałam. Byliśmy przy okazji na lodach i przeszliśmy doslowie z 600 metrów, a ja się czuję jakbym przebiegła maraton. Porażka normalnie, no ale upał też robi swoje. Marzę o burzy.
 
Hej ;) mnie ostatnio szyjka bolała.. Dziwne uczucie. Ale gin sprawdził, że wszystko ok i stwierdził, że to spowodowane jest rosnącą ciazą. A takie klucia to pisałyśmy niedawno, że mamy przy nagłych zmianach pozycji.

Ja też mam takie kłucie, miałam też takie w 16 tyg ciąży i wtedy z dnia na dzień wyskoczył mi brzuszek (pani dr zbadała szyjkę i nie widziała nic niepokojącego). Mam nadzieję, że w poniedziałek na wizycie też usłyszę, że wszystko ok.
 
Ja po wizycie. Raczej będzie córcia [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] Niunia ładnie rośnie ma 200 g. Zakładała rączki za główkę[emoji3] ale ciasno ma. Polowkowe 30.05 i doktor ma sprawdzić echo jelit bo za duże. Kazała się nie martwić bo jeszcze wcześnie. Więc chyba jakby było nie tak to by od razu kierowała na badania. Zobacz załącznik 855748


Super gratulacje :rolleyes:
 
Dziewczyny wychodzę ze szpitala ! Szew na miejscu szyjka trzyma, macica w porządku. Na usg wszystko w porządku. Widziałam jak dzidzia kopie na ekranie i jednocześnie poczułam kopnięcie wiec już wiem na sto procent ze to dzidzia a nie problemy gastryczne ;P

Pani doktor powiedziała ze nie widzi nic między nogami a widzieliśmy je idealnie rozkraczone (od góry) wiec dla niej dziewczynka [emoji173]️


Gratuluję :-) czy tak pragnęłaś Córeczki?

Fajnie, że wszystko w porządku. Cieszę się razem z Tobą :-)
 
Ja po wizycie. Raczej będzie córcia [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] Niunia ładnie rośnie ma 200 g. Zakładała rączki za główkę[emoji3] ale ciasno ma. Polowkowe 30.05 i doktor ma sprawdzić echo jelit bo za duże. Kazała się nie martwić bo jeszcze wcześnie. Więc chyba jakby było nie tak to by od razu kierowała na badania. Zobacz załącznik 855748
Piękna! Imię wybrane?
 
reklama
Do góry