reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U mnie dzisiaj na wizycie okazało się, że nie ma wyników badań które robiłam w zeszłym tygodniu. Uroki długiego tygodnia. Więc umówiłam się w przyszłym tygodniu znowu na wizytę. I okazało się że schudłam 0,5 kg więc od początku 2 kg na plusie.
 
reklama
Zdecydowanie brać minimum rozm.mniejsze biorąc pod uwagę ich rozmiarówki.
Ja często też biorę 2 rozmiary,mierzę w domu i później jeden oddaję. Czy to coś dla mnie czy dla dziecka.

Mam leginsy z Biedry z poprzedniej ciąży I strasznie ich nie lubię...mają po bokach w pasie haftki które strasznie "gryzą" :(
25 zł żaden pieniadz. Zobaczymy jak te bd się nosic
 
Ja bym tylko chciała usłyszeć, że zdrowe...nie chce nawet potwierdzenia płci. [emoji17] dziś poniedziałek. Idę do tej przychodni pogadać o zamianie terminu.
Nie wiem...dopadły mnie tak źle myśli...
A Dzidziolek tak kopie jakby chciał mu wybić z głowy te głupoty [emoji17][emoji17][emoji17]
A kiedy masz usg? Chciałabym napisać, żebyś była spokojna, ale ja już też zaczynam mocno przeżywać polowkowe badania. Nie wiem co będzie za tydzień o tej porze, chyba zwariuję:) ale będzie dobrze!
I ciesz się z kopniakow, teraz jeszcze nie są bolesne;)
 
Zdecydowanie brać minimum rozm.mniejsze biorąc pod uwagę ich rozmiarówki.
Ja często też biorę 2 rozmiary,mierzę w domu i później jeden oddaję. Czy to coś dla mnie czy dla dziecka.

Mam leginsy z Biedry z poprzedniej ciąży I strasznie ich nie lubię...mają po bokach w pasie haftki które strasznie "gryzą" :(
Mam te same leginsy z biedry i zgadzam się z Tobą w 100 % .Raz ubrałem i leżą, nie da się w nich chodzić tak te haftki " dziubią".
 
A kiedy masz usg? Chciałabym napisać, żebyś była spokojna, ale ja już też zaczynam mocno przeżywać polowkowe badania. Nie wiem co będzie za tydzień o tej porze, chyba zwariuję:) ale będzie dobrze!
I ciesz się z kopniakow, teraz jeszcze nie są bolesne;)
Dziękuję. [emoji8]
U mojego lekarza mam 14.05
Połówkowe 22.05
A z kopniaczkow cieszę się bardzo [emoji173]
 
reklama
Czesc dziewczyny. Jakos Was nadrobilam. Majowka byla na pelnych obrotach staralismy sie spedzic ja rodzinnie i nie mialam czasu zajrzec na forum. Zaczelam czic ruchy:-D. Jesli chodzi o pieniadze u nas w domu mamy osobne konta ale pieniadze sa wspolne to ja robie oplaty z konta meza a zakupy z mojego. A pozniej to zalezy czyja karta sie pierwsza wyciagnie. Moj maz jest wlasnie tym rozrzutniejszym ale nieraz mnie tez poniesie. Jesli chodzi o corke to maz sie bardziej trzasl ja bylam i jestem ta ktora go uspokaja.

Dziewczyny macie piekne brzuszki.Teraz juz beda rosly jak szalone
 
Do góry