reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam 30 lat a w kwietniu 31 lat skoncze.
Dziewczyny z okolic rybnika gdzie zamierzscie rodzic ? Ja zdecydowanie żory
 
reklama
Ale tu przybyło wiadomości [emoji14]. Ja mam jeszcze 27 lat ale w listopadzie już 28. Także urodze przed urodzinami [emoji5]. Będą jaja jak urodze 7 października. Wtedy urodziny mają mój mąż i synek [emoji14].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Ale tu przybyło wiadomości [emoji14]. Ja mam jeszcze 27 lat ale w listopadzie już 28. Także urodze przed urodzinami [emoji5]. Będą jaja jak urodze 7 października. Wtedy urodziny mają mój mąż i synek [emoji14].

xrot3e3khrx43f8f.png

To jesteśmy w podobnej sytuacji tylko ja mam urodziny 4 listopada ;D


 
Ja mam 30 lat a w kwietniu 31 lat skoncze.
Dziewczyny z okolic rybnika gdzie zamierzscie rodzic ? Ja zdecydowanie żory
Ja Racibórz. Rodzilam syna w Wodzisławiu i już wtedy mi jakoś niespasowal ten szpital. Po tym jak poronilam i jak mnie tam potraktowali powiedziałam że moja noga już tam niepostanie więcej.

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Cześć dziewczyny,
Dołączam do was i mam nadzieję, że szybko was nie opuszczę
Jest to druga maja ciąża, pierwszą straciłam w 11tc, w grudniu 2017. Naszczęście szybko się pozbierałam, organizm się zregenerował, lekarz dał zielone światło po pierwszej @. No i się udało, zaczynam 8 tydzień
Mam za sobą już dwie wizyty:
1 w 4tyg+3dni beta 527, na usg pani doktor nie widziała nic, kazała powtórzyć betę, jeżeli przyrost prawidłowy to na wizytę za 10 dni. Beta na 72h 2300. Wiec Ok.

2 wizytę miałam mieć 21.02 ale niestety atak paniki spowodował ze poleciałam już 19, wydawało mi się piersi mniej mnie bolą i są bardziej miękkie. 5tydz+6dni, już widziałam bijące serduszko i się uspokoiłam
Jutro kolejna wizyta i mam nadzieję, że też będzie Ok
Pozdrawiam was i cieszę się, że możemy tu się wspierać i wymieniać doświadczeniami

Ja też mam 5 tydzień i 6 dzień!!
To fajnie Masz, dużo zdrówka i rośnij :biggrin2:
Mi moja Pani doktor powiedziała, że wcześniej niż po 08 marca nie ma co robić usg :/. Wolne było na 14.03
Dzisiaj powinnam mieć wyniki bety.
Wiecie może jaka jest norma w 5 tyg. 6 dniu ? Można to gdzieś sprawdzić?
 
Ja też mam 5 tydzień i 6 dzień!!
To fajnie Masz, dużo zdrówka i rośnij :biggrin2:
Mi moja Pani doktor powiedziała, że wcześniej niż po 08 marca nie ma co robić usg :/. Wolne było na 14.03
Dzisiaj powinnam mieć wyniki bety.
Wiecie może jaka jest norma w 5 tyg. 6 dniu ? Można to gdzieś sprawdzić?


A Ty masz 8 tydzień. Źle przeczytałam
 
Ja też mam 5 tydzień i 6 dzień!!
To fajnie Masz, dużo zdrówka i rośnij :biggrin2:
Mi moja Pani doktor powiedziała, że wcześniej niż po 08 marca nie ma co robić usg :/. Wolne było na 14.03
Dzisiaj powinnam mieć wyniki bety.
Wiecie może jaka jest norma w 5 tyg. 6 dniu ? Można to gdzieś sprawdzić?
Ja wczoraj miałam 5+6 [emoji4]
 
Jak mnie dopadł głód po tym ponad tygodniu wmuszania w siebie mikro porcji tak zjadłam już od rana jajecznicę potem barszcz czerwony zabielany z ziemniakami, potem curry kalafiorowe z ryżem i teraz dwa pączki... [emoji33] najgorsze jest to, że strasznie woła mnie kiełbasa z lodówki...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja też mam 5 tydzień i 6 dzień!!
To fajnie Masz, dużo zdrówka i rośnij :biggrin2:
Mi moja Pani doktor powiedziała, że wcześniej niż po 08 marca nie ma co robić usg :/. Wolne było na 14.03
Dzisiaj powinnam mieć wyniki bety.
Wiecie może jaka jest norma w 5 tyg. 6 dniu ? Można to gdzieś sprawdzić?

Każde lab ma swoje normy


 
Do góry