reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ej macie 27 lat skonczone czy rocznikowo? [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja skończę w czerwcu

xnw443r8472qu1nc.png
 
Cześć dziewczyny,
Dołączam do was i mam nadzieję, że szybko was nie opuszczę
Jest to druga maja ciąża, pierwszą straciłam w 11tc, w grudniu 2017. Naszczęście szybko się pozbierałam, organizm się zregenerował, lekarz dał zielone światło po pierwszej @. No i się udało, zaczynam 8 tydzień
Mam za sobą już dwie wizyty:
1 w 4tyg+3dni beta 527, na usg pani doktor nie widziała nic, kazała powtórzyć betę, jeżeli przyrost prawidłowy to na wizytę za 10 dni. Beta na 72h 2300. Wiec Ok.

2 wizytę miałam mieć 21.02 ale niestety atak paniki spowodował ze poleciałam już 19, wydawało mi się piersi mniej mnie bolą i są bardziej miękkie. 5tydz+6dni, już widziałam bijące serduszko i się uspokoiłam
Jutro kolejna wizyta i mam nadzieję, że też będzie Ok
Pozdrawiam was i cieszę się, że możemy tu się wspierać i wymieniać doświadczeniami
 
reklama
Hmmm ciekawe bo po chyba jesteś młoda dziewczyna bardzo. Młoda Mamusia. Myślałam, że prenatalne po 35 roku albo właśnie wskazanie
Po prostu wg mojego lekarza badania prenatalne to norma [emoji3]
A bede miala 25 we wrzesniu. Takze juz nie taka super mloda Mamusia [emoji4]

p19u9jcg1z5wnhly.png

x7codciml8ye19yb.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Do góry