reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Darmowe sa jezeli sa wskazania lub jesli placowka, w ktorej prowadzisz ciaze wykonuje je profilaktycznie, niestety w Polsce tych placowek niewiele

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie nie darmowe. Jeśli są wskazania to wtedy tak. A jeśli ich nie ma ? Dlatego pytam czy wszystkie mamy robia czy nie ? Wczoraj byłam na pierwszej wizycie I ginekolog już powiedziała żebym się zastanowiła powoli nad prenatalnymi. Dlatego chciałabym poznać opinie.
 
A dziewczyny czy dokucza wam czasami podbrzusze bo ja nic nie czuje i boje się ze coś jest nie tak?




Ja też niezbyt często coś czuje . Czasami mam przez chwilę uczucie jak na okres . Trochę wtedy wpadam w panikę i przyznam że od razu lecę do łazienki sprawdzać bieliznę :-(
A tak czuje się ok.
 
No to nie wiem ja mam darmowe a nie mam żadnych wskazań


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Właśnie nie darmowe. Jeśli są wskazania to wtedy tak. A jeśli ich nie ma ? Dlatego pytam czy wszystkie mamy robia czy nie ? Wczoraj byłam na pierwszej wizycie I ginekolog już powiedziała żebym się zastanowiła powoli nad prenatalnymi. Dlatego chciałabym poznać opinie.
Ja dostałam skierowanie z powodu wskazania. Drugi raz je będę wykonywać ( w poprzedniej ciąży tez je robilam)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Widocznie tam gdzie prowadzisz ciaze wykonuja badania profilaktycznie :) pozazdroscic :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale ja nie robię ich u swojego lekarza dostałam od niego skierowanie do poradni badań prenatalnych w szpitalu prywatnym.
Chyba ze maja jakaś umowę ze sobą podpisana ?


 
Czyli mimo wszystko dobrze zrobić? To moja pierwsza ciąża, nigdy się tym nie interesowalam. Dlatego chciałam rozważyć zdania wasze jeśli gin kazała się zastanowić [emoji5]
 
Czyli mimo wszystko dobrze zrobić? To moja pierwsza ciąża, nigdy się tym nie interesowalam. Dlatego chciałam rozważyć zdania wasze jeśli gin kazała się zastanowić [emoji5]
Moj nawet nie mowil zeby sie zastanowic tylko ze na nastepnej wizycie zrobimy badania prenatalne [emoji3][emoji3]

p19u9jcg1z5wnhly.png

x7codciml8ye19yb.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
reklama
Czyli mimo wszystko dobrze zrobić? To moja pierwsza ciąża, nigdy się tym nie interesowalam. Dlatego chciałam rozważyć zdania wasze jeśli gin kazała się zastanowić [emoji5]
Widomo, ze dobrze zrobic. Ale tak jak mowilam, w pierwszej ciazy nie robilam ze wzgledu na finanse, bylam naprawde w fatalnej sytuacji i wolalam wykonac badanie polowkowe, za ktore tez musialam zaplacic zeby bylo porzadnie wykonane, bo niestety w mojej przychodni gdzie chodzilam (na NFZ ) byl slaby sprzet. W tej ciazy pewnie zrobie oba badania :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry