reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Teraz ok :)

tb73j48a2bxk0byd.png

h44eflw1ladqrmrl.png
 
reklama
Super ze sie Wam udalo... po tak dluugim czasie, bede za Was szczegolnie kciuki trzymac, byscie dotrwali do szczesliwego rozwiqzania !a mozna spytac w czym byl problem ze przez 5 lat sie nie udawalo??
Oj duzo tego tego Ja niedoczynosc, jeden jajnik nie pracuje, problemy z owulacja, maz problemy z nasieniem. Do tego doszly mi problemy z piersiami torbiele :-/ bylam otyla duzo schudlam. I tak jakos teraz sie udalo naturalnienaturalnie, chodz szykowalismy sie na ivf. Wiec to naprawde wielki cud :-) jak zobaczylam dwie kreski i moja 1 beta to ponad 2tys
c55fgov3npohu0wc.png
 
Ostatnia edycja:
Oj duzo tego tego Ja niedoczynosc, jeden jajnik nie pracuje, problemy z owulacja, maz problemy z nasieniem. Do tego doszly mi problemy z piersiami torbiele :-/ bylam otyla duzo schudlam. I tak jakos teraz sie udalo naturalnienaturalnie, chodz szykowalismy sie na ivf. Wiec to naprawde wielki cud :-) jak zobaczylam dwie kreski i moja 1 beta to ponad 2tys
To jestes nadzieja dla mojej kolezanki..
Dokladnie wszystko to samo..
Od 3 lat..niedlugo invitro beda mieli
 
reklama
Oj tak jest kochana.
Ja dzis znow sie zle czuje czuje mdli mnie chodz wczoraj raz wymiotywalam i nie umie autem jezdzic. Nic ide zupe robic maz na 14 do pracy
c55fgov3npohu0wc.png
Biedna. Mnie dziś raz zrobiło się niedobrze, od razu polecialam po migdały. Teściowa dziś zaproponowała obiad więc mam wolne od gotowania [emoji5]. Mój mąż wróci po 14 z pracy.

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Do góry