reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Od kogo ? Ja nic nie słyszałam[emoji23]a odrobaczy jest systematycznie. Ja mam chihuahuę wiec mały pies mały problem [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam chiu, teraz plan na doga niemieckiego, tylko troszkę się w czasie odsuwa. Moja teściowa błysnęła, że mi koty niemowlę uduszą [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może po tych 9 latach pamiętam to co chciałam zapamiętać [emoji16] Ale fakt faktem że wiele kobiet znajomych mi zazdroscilo tego jak się czułam w tym czasie. Właściwie do końca... niektóre napinania bolały...to fakt...ale nie pamiętam bolacych kopniakow [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też mi oszczedzil bolacych kompiakow a pamietalabym bo rodzilam 7 miesięcy temu. :) może mieliśmy dzieci które nas oszczedzaly. :)
 
Brazowykopiec ja mam szczura, wcześniej chomika. O co chodzi?

Doczytałam. Hahaha koty dusza? Przecież nie mają przeciwstawnego kciuka [emoji23][emoji74] [emoji75] [emoji76] [emoji77] [emoji80] [emoji80] [emoji80] [emoji80] [emoji80] [emoji81] [emoji81] [emoji81] [emoji81] [emoji81] [emoji81]
 
Miałam chiu, teraz plan na doga niemieckiego, tylko troszkę się w czasie odsuwa. Moja teściowa błysnęła, że mi koty niemowlę uduszą [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie zdziwiłabym się , koty są wredne [emoji23]
Nie no żartuje. A nie słyszałaś ze nie można w ciazy kora dotykach bo można zachorować ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie zdziwiłabym się , koty są wredne [emoji23]
Nie no żartuje. A nie słyszałaś ze nie można w ciazy kora dotykach bo można zachorować ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie raz, ale znudziło mi się tłumaczenie, że tokso jest z surowego mięsa nie z kota, ale do dziś co niektórzy zastanawiają się jak mogę spać z kotami, przecież one mordują w nocy [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem dokładnie w 4.2 tyg. I jak na te chwile poza wyraźnym dyskonfortem mięśni brzucha i szybszym męczennik się nie czuje się źle. Nie mam objawów. Nie pamiętam kiedy zaczęły mi się mdłości jak ostatnio w październiku byłam w ciąży. Czy mam się czym martwić?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odrobaczam regularnie :)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Może się przywitam, bo tylko czytam a rzadko się odzywam. Od poniedziałku zaczęły się u mnie wymioty , myślałam ze mnie tym razem omina. Małej chyba Ida kolejne zęby, jest nieznosna , krzyczy .. Ja za to tylko bym spala , i nie umiem nic jeść . Tylko serki fantasie i soczki owocowe.

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
reklama
Dziewczyny jestem dokładnie w 4.2 tyg. I jak na te chwile poza wyraźnym dyskonfortem mięśni brzucha i szybszym męczennik się nie czuje się źle. Nie mam objawów. Nie pamiętam kiedy zaczęły mi się mdłości jak ostatnio w październiku byłam w ciąży. Czy mam się czym martwić?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Moim zdaniem nie. Każda ciąża jest inna. Ja w pierwszej tylko po piersiach poznałam, że jestem w ciąży. Bo stały sie wrażliwe i urosly. Nie bolało mnie nic. Nawet małych bóli, ani mdłości...kompletnie nic.
Cierpliwie czekaj [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry