reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mi niestety nie wyszlo wlasnie bylam w toalecie podcierajac sie mialam mala plame krwi na papierze takze nic z tego ... szkoda nawet testowac.. a mialam takie dobre.przczucia a tu ciul ..

Jeju, przykro mi :( Ale czekaj, mała plama jeszcze nie przesądza. Jest więcej tej krwi? Niektóre kobiety mają krwawienia/plamienia, mimo ze są w ciazy. Może jednak zatestuj jutro z rana? Kiedy powinnaś dostać @?


Ja natomiast dostaje strasznych boli, a raczej kłucia regularnie. Biorę ten duphaston w razie czego, 2 tabletki na dzień. Nie wiem czy dobrze robię, bo moja ginekolog przepisała mi go na wywołanie okresu (wtedy nie było wiadomo czy jestem w ciazy). A przeczytałam, ze podtrzymuje również ciąże. Za każdym razem jak dostaje boli to biorę pół tabletki. Nie wiem, orientujecie się czy to czasem nie zaszkodzi? Bóle mijają i są jedynie takie leciutkie, które mnie nie niepokoją


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolcia0812 Takie mega, że aż mi oczy zamykają (to kłucie trwa z 3 sekundy i znowu i znowu, tak pare razy) to z 2-3 razy dziennie. Jak wezmę pół tabletki to mam spokój, czasem coś poczuję w podbrzuszu, ale nic niepokojącego. W końcu we wczesnej ciąży brzuszek trochę pobolewa. Trochę mnie to jednak martwi, bo zastanawiam się czy byłoby wszystko okej gdybym przestała je zażywać. Tak, panikuję :(
 
Jeju, przykro mi :( Ale czekaj, mała plama jeszcze nie przesądza. Jest więcej tej krwi? Niektóre kobiety mają krwawienia/plamienia, mimo ze są w ciazy. Może jednak zatestuj jutro z rana? Kiedy powinnaś dostać @?


Ja natomiast dostaje strasznych boli, a raczej kłucia regularnie. Biorę ten duphaston w razie czego, 2 tabletki na dzień. Nie wiem czy dobrze robię, bo moja ginekolog przepisała mi go na wywołanie okresu (wtedy nie było wiadomo czy jestem w ciazy). A przeczytałam, ze podtrzymuje również ciąże. Za każdym razem jak dostaje boli to biorę pół tabletki. Nie wiem, orientujecie się czy to czasem nie zaszkodzi? Bóle mijają i są jedynie takie leciutkie, które mnie nie niepokoją


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana jest mi strasznie przykro bo jak to sie rozkreci okres ? Az mi smutno sie zrobilo czlowiek sie nastawil a tu Najwidoczniej test nie klamal z.negatywem ... bylam przed chwila w toalecie no i mam doslownie malutenka plameczke jasno rozowa na wkladce przy podcieraniu sie juz nic..

Ja bralam duphaston na podtrzymanie drugiej ciazy takze bardzo bolal mnie brzuch mnialam zagrozenie od samego poczatku , pomagalo . Mysle ze duphaston na pewno malenstwu nie.zaszkodzi.
 
Malinka123 Jak się nie rozkręca to zrób za pare dni. Okej, to chyba dokończę opakowanie. Wizytę mam 19 to powiem o tych bólach


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Malinka jeszcze nic nie jest przesadzone. Może warto to zostawić naturze? Ja tak podchodzę do siebie. U mnie w pracy 4 dziewczyny poroniły w różnym czasie...i po prostu mimo iż bardzo pragnę tego dziecka, długo czekaliśmy...zostawiam to naturze. Co ma być to będzie. Jesteś młoda...przed Tobą jeszcze bardzo dużo dobrego,po za tym daj sobie czas... [emoji4] trzymam kciuki

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jednak ;) zapisze się do Was!!! Zrobiłam test dziś po południu 24dc :) 13dpo. Termin porodu wyznacza mi na 20 października :) mam juz synka ktory mial się urodzic 4 .10 ale się pospieszył i jest z 20.09 :)
IMG_20180207_165636368.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180207_165636368.jpg
    IMG_20180207_165636368.jpg
    486,8 KB · Wyświetleń: 371
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4] Dołączam do Waszej grupy. To moja pierwsza ciąża. Jakieś rady od doświadczonych już mam na początek ciąży? [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry