reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja zaklinam wszystko zeby drugi syn był, beta w prawdzie mowi co innego, ale poki nie zobacze nie uwierzę.. chociaż no co poradze jak bedzie inaczej niz chce, no nic:) pewnie i tak oszaleje, zakochan sie, kupie jej male glany i skórzaną kurtkę:)
Jakoś sie zgramy tylko absolutnie ani jedno imie mi się nie podoba, a jak już coś to moj W na nie[emoji19]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mam wizytę jutro rano (u mnie już wieczór - jestem w Chinach), więc stwierdziłam, że chyba poczekam do rana... póki co leżę i staram się o tym nie myśleć. USG miałam jedno w 5 tyg, ale wtedy nic nie było widać i właśnie jutro miałam przyjść znów.
Jeżeli rzeczywiście chcesz poczekać te kilka godzin to koniecznie lez i nie wstawaj ale to pewnie wiesz [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem co czujesz, bo sama nie tak dawno testowałam i emocje są przy tym niesamowite. Trzymamy za Ciebie kciuki ! Będzie napewno dobrze [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki te plamienie 2 dni temu skłoniło mnie do testu zobaczymy co wyjdzie.
 
Ja bede albo testowac jutro albo w piatek bo madra kupilam 1 test ktory wykonalam 2 dni przed @ .. a dzis nie mam zadnego przy sobie :/
 
reklama
Do góry