reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Grupa tajna na fb jest
Pisz do mnie priv..z linkiem na swoj profil
Tylko znajomych moge dodawac do takiej grupy, wiec najpierw zaproszenie wyśle
 
reklama
Sandralevv93 ja też nie mam zanldnych objawów. Ale tak samo miałam z pierwsza ciąża. Może trochę kregoslup boli, ale możliwe że to dlatego że 7 miesieczniaka zdarza mi się nosić na rękach.

Nesbitt33 niestety ja nic nie widzę, ale jestem na telefonie więc może mało wyraznie :(
 
W pierwszym momencie myślałam, że negatyw, ale jak przybliżyłam i rozjaśniła
Ekran to też jakby coś tam było!!:) na pewno do powtórki jutto rano, albo moze czulszym dzisiaj??:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam jeszcze 3 dni do okresu a test tez do najczulszy nie nalezyl wiec jest jeszcze nadzieja [emoji4] w piątek powtórka, tym razem bardziej czulym testem

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana . Narazie @ nie przyszla zawsze z rana dostaje mega sluzu z niteczkami krwi a potem to juz coraz wiecej a teraz nic ,mam swiadomosc ze do wieczora jeszcze daleko to i tak mam duza nadzieje i przeczucie ze sie udalo od 3 jestem na nogach, mam dzis mega nudnosci poranne bole piersi i bole jajnikow (przy zblizajacej @ zazwyczaj boli mnie podbrzusze) ale mam przewaznie bolesne PMS i tez przed @ mam nudnosci takze czekac az juz nie przyjdzie @ jedyny pewny objaw.. przyznam , ze strasznie sie nastawilam na kolejna dzidzie. A na siku gna mnie co chwile chodz wypilam od rana tylko jedna kawe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry