reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej... ostatnie 2 dni coraz gorzej...
Juz nie tylko bol gardla..sliny nie idzie przelykac... zaczely mnie uszy bolec.... mam dreszcze...telepie mnie...i na razie mam stan podgoraczkowy 37.4

Maz mniee zarazil...te same objawy.. angina..wczoraj mial 39 st na zwolnieniu...lezy w lozku...nawet jesc nie ma siły. .. ja was nie mam sily nadrobic.... bo resztki sil na 2 maluszkow przeznaczam.... zakupy sama bylam robic bo jutro zamknięte....oczywiscie z dziecmi pod pacha..bo maz po prostu spi non stop... sil mi juz brakuje... przeciez mamy nie moga chorowac..... na szczescie dzieci zdrowe... ehhh jak wyzdrowieje to wszystko nadrobie.... widze ze na razie 30 stron mam do nadrobienia.... w tym tempie jak piszecie to chyba nocke bede musiala zarwac zeby Was nadrobić :)
Myslami jestem z Wami i mam nadzieje ze same pozytywne wieści naplywaja :)
Ja ide umierac dalej :/
Oj biedna Ty. Współczuje. Żeby to chociaż człowiek mógł wyleżeć chorobe, jak nic konkretnego nawet nie można wziąć, żeby sobie ulżyć. Jak idzie na uszy to obawiam sie że może być potrzebny jakiś antybiotyk.

Jak mąż chory to jest przecież koniec świata...

 
reklama
Hej... ostatnie 2 dni coraz gorzej...
Juz nie tylko bol gardla..sliny nie idzie przelykac... zaczely mnie uszy bolec.... mam dreszcze...telepie mnie...i na razie mam stan podgoraczkowy 37.4

Maz mniee zarazil...te same objawy.. angina..wczoraj mial 39 st na zwolnieniu...lezy w lozku...nawet jesc nie ma siły. .. ja was nie mam sily nadrobic.... bo resztki sil na 2 maluszkow przeznaczam.... zakupy sama bylam robic bo jutro zamknięte....oczywiscie z dziecmi pod pacha..bo maz po prostu spi non stop... sil mi juz brakuje... przeciez mamy nie moga chorowac..... na szczescie dzieci zdrowe... ehhh jak wyzdrowieje to wszystko nadrobie.... widze ze na razie 30 stron mam do nadrobienia.... w tym tempie jak piszecie to chyba nocke bede musiala zarwac zeby Was nadrobić :)
Myslami jestem z Wami i mam nadzieje ze same pozytywne wieści naplywaja :)
Ja ide umierac dalej :/
Zdrówka dla całej rodzinki. [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Hej... ostatnie 2 dni coraz gorzej...
Juz nie tylko bol gardla..sliny nie idzie przelykac... zaczely mnie uszy bolec.... mam dreszcze...telepie mnie...i na razie mam stan podgoraczkowy 37.4

Maz mniee zarazil...te same objawy.. angina..wczoraj mial 39 st na zwolnieniu...lezy w lozku...nawet jesc nie ma siły. .. ja was nie mam sily nadrobic.... bo resztki sil na 2 maluszkow przeznaczam.... zakupy sama bylam robic bo jutro zamknięte....oczywiscie z dziecmi pod pacha..bo maz po prostu spi non stop... sil mi juz brakuje... przeciez mamy nie moga chorowac..... na szczescie dzieci zdrowe... ehhh jak wyzdrowieje to wszystko nadrobie.... widze ze na razie 30 stron mam do nadrobienia.... w tym tempie jak piszecie to chyba nocke bede musiala zarwac zeby Was nadrobić :)
Myslami jestem z Wami i mam nadzieje ze same pozytywne wieści naplywaja :)
Ja ide umierac dalej :/
Zdrówka kochana powinnaś leżeć razem z mężem no ale ktoś musi się zająć dziećmi niestety znam to :rolleyes:
 
Hej... ostatnie 2 dni coraz gorzej...
Juz nie tylko bol gardla..sliny nie idzie przelykac... zaczely mnie uszy bolec.... mam dreszcze...telepie mnie...i na razie mam stan podgoraczkowy 37.4

Maz mniee zarazil...te same objawy.. angina..wczoraj mial 39 st na zwolnieniu...lezy w lozku...nawet jesc nie ma siły. .. ja was nie mam sily nadrobic.... bo resztki sil na 2 maluszkow przeznaczam.... zakupy sama bylam robic bo jutro zamknięte....oczywiscie z dziecmi pod pacha..bo maz po prostu spi non stop... sil mi juz brakuje... przeciez mamy nie moga chorowac..... na szczescie dzieci zdrowe... ehhh jak wyzdrowieje to wszystko nadrobie.... widze ze na razie 30 stron mam do nadrobienia.... w tym tempie jak piszecie to chyba nocke bede musiala zarwac zeby Was nadrobić :)
Myslami jestem z Wami i mam nadzieje ze same pozytywne wieści naplywaja :)
Ja ide umierac dalej :/
Paracetomol wez.


Bylam na mszy, lepiej mi (caly okres wielkanocny tu leze). Ksiedzu powiedzialam, ze ginekologia zaniedbana duszpastersko,ale wg niego tak ma byc, bo dla niego chodzenie tam krepujace.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie będzie rownica 1 rok 3 miesiące. I myślę że bedzie ok.
Z moja młodszą siostra do klasy chodzą 2 braci, jeden ze stycznia, drugi z grudnia. I niestety ten z grudnia bardzo długi czas nie umiał się odnaleźć. Ciągle chodził za starszym, a on chciał pogadać z innymi dziećmi, pograć, a młodszy tylko za bratem bo bal się innych dzieci. Myślę że trzeba patrzeć na charakter dziecka i jak wygląda jego rozwój, czy sobie poradzi.
Teraz mają po 15 lat ale początek podstawówki był średni.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
Czasami rodzice blizniakow decyduja sie poslac ich nie do tej samej klasy, bo wlasnie razem w grupie cos nie pasuje.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już wiem, co jest mojej małej. Nie skojarzyłam faktow. Ale wystarczyło, że zerknelam na kalendarz pylenia i już wszystko wiem.
W zeszłym roku bóle głowy, stan podgoraczkowy i katar były przez bite 4 miesiące. Zrobiliśmy testy i alergii mamy tyle, że właściwie tylko styczeń - marzec jest okres, kiedy jest ok. Wiec powtórka z rozrywki i witamy alergię ponownie... :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry