reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Piękne Panie,a ja z takim pytaniem....
Kiedy,jak wcześnie trzeba ogarniać sobie położną? Chciałabym, wiadomo,żeby położna zajęła się mną troszkę lepiej i żebym ja tę kobietę już znała. Słyszałam,że często dziewczyny wcześniej właśnie kontaktują się z położonymi ze szpitala,w którym mają rodzić,żeby ta pani akurat była przy naszym porodzie.u

Moja koleżanka miała położną ze Staszica i dużo jej pomogła podczas przyjęcia do szpitala-bo tam zawsze oblężenie. Przy samym porodzie chyba jej nie było ale zadzwoniła i któraś o nią zadbała. Muszę ją wypytać jak to było. Czy ze szkoły rodzenia ją miała czy skąd (?)



usg 28.03 i 5.04 :)
 
reklama
Ja akurat załapuję się na wrzesień, ale mam nadzieję, że mogę już z Wami zostać?:eek:
Kasiu mam bardzo podobnie [emoji55]
Z ostatnich badań w piątek wychodzi mi już nawet 19.09. [emoji50]
Czasem się czuję nieswojo....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jak edytować ? Ja pod postem mam tylko polubienie i odpowiedz, czy w aplikacji się nie da ?

nzjdyx8dtnebih09.png
Kurcze a myślałam, że Ty przede mną będziesz miała termin skoro masz kilka dni starszą ciążę.Kiedy miałaś om? Ilu dniowe cykle?


usg 28.03 i 5.04 :)
 
Ja uwielbiam takie tworzenie, zestawianie wszystkiego ze soba. Jesli moge wyrazic swoje zdanie, to dla mnie zbedne jest imie, miejscowosc i to ktora ile ma dzieci i z ktorego roku. Format w jakim teraz lista jest edytowana tez jest slabo czytelna, bo szukajac po niku musialabym kawal posta przesuwac w dol, a jesli wszystko bedzie w jednej lini i z pogrubiona czcionką to bedzie to wyrazne i czytelne ;) dalam wczesniej przyklad jak to moge zrobic ;) wedlug mnie wystarczy nick, wiek, TP i pozniej plec dziecka czy tam imie ;) no ale jak chcecie, to tylko moje zdanie ;)

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Moja koleżanka miała położną ze Staszica i dużo jej pomogła podczas przyjęcia do szpitala-bo tam zawsze oblężenie. Przy samym porodzie chyba jej nie było ale zadzwoniła i któraś o nią zadbała. Muszę ją wypytać jak to było. Czy ze szkoły rodzenia ją miała czy skąd (?)



usg 28.03 i 5.04 :)

Jeśli będziesz miała możliwość to wypytaj,proszę... Nie ważne dla mnie czy ze szkołą rodzenia czy bez,po prostu o lepsze samopoczucie chodzi:) chociaż myślę i tak nad szkołą rodzenia bo nie wiem właściwie co i jak. Trudne to będzie jeśli chodzi o dojazdy,ale ten komfort psychiczny...

@aspekt ,no właśnie ja trafię do takiego szpitala,że nic o nim nie wiem i dlatego wcześniej zaczynam dopytywac,zeby później w ostatniej chwili nie kombinować
 
Ja uwielbiam takie tworzenie, zestawianie wszystkiego ze soba. Jesli moge wyrazic swoje zdanie, to dla mnie zbedne jest imie, miejscowosc i to ktora ile ma dzieci i z ktorego roku. Format w jakim teraz lista jest edytowana tez jest slabo czytelna, bo szukajac po niku musialabym kawal posta przesuwac w dol, a jesli wszystko bedzie w jednej lini i z pogrubiona czcionką to bedzie to wyrazne i czytelne ;) dalam wczesniej przyklad jak to moge zrobic ;) wedlug mnie wystarczy nick, wiek, TP i pozniej plec dziecka czy tam imie ;) no ale jak chcecie, to tylko moje zdanie ;)

4c3tskjoa7ptmvui.png
Można i tak mniej informacji będzie i bardziej czytelne. [emoji5]
 
reklama
Mamusia83 35 lat
TP 5.10
Syn2014

Mami3 34 lata
TP 6.10
Córka 2009
Syn 2011


ola_9090 27 lat
TP 7.10

aspekt 30 lat
TP OM 7.10 USG 11.10
Syn 2011
Córka 2016


Emol 22lata
TP 9.10
Syn 2017

Sandralevv93 25lat
Tp 9.10

Szalona 29 lat
TP 12 X
Syn 2014
Syn 2017

Pilades 34 lata
TP 15.10
Syn 2015

Mama po raz drugi lat 28
tp 18.10
SYN 2013

Wonderful 27 lat
TP 20.10

Margonelka 33 lata
Tp 20.10

Zielonooka90 28 lat
TP 20.10

Katrina33. 33lata
Tp 20.10
Syn 2005
Córka 2013

aisza7 37lat
Tp 20.10
Córka 2005
Córka 2007

Aga10_2018 36 lat
Tp 28.10

NaturalnaMama 28 lat
TP 28.10
Córka 2012

Okruszek.emi 37 lat
TP 19.09
Syn 2009



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry